Strona główna Sport Piłka ręczna Katastrofalna gra ŚKPR-u do przerwy

Katastrofalna gra ŚKPR-u do przerwy

1

Zaledwie pięć bramek rzuconych w ciągu 30 minut przez seniorską drużynę piłki ręcznej, bez względu na poziom rozgrywek to kompromitacja. Tym niechlubnym wynikiem „popisali” się szczypiorniści ŚKPR-u Świdnica podczas derbów Dolnego Śląska z Siódemką Miedź Legnica. Po przerwie było już znacznie lepiej, co z tego skoro Szare Wilki zapisały na swoim koncie piątą przegraną z rzędu na parkietach I ligi.

skpr-olimp

Po raz kolejny świdniczanie fatalnie spisali się w ofensywie, a widoczne to było szczególnie w pierwszej części gry przegranej 5:14. Po przerwie podopieczni trenera Gowina próbowali gonić przeciwników, ale udało się jedynie wygrać minimalnie drugą odsłonę 13:12. W całym spotkaniu zdecydowanie lepsi byli  gospodarze zwyciężając 26:18.

Siódemka Miedź Legnica – ŚKPR Świdnica 26:18 (14:5)

Siódemka: Mazur, Matkowski, Wyszogrodzki – Szuszkiewicz 4, Skiba 2, Antosik 1, Płaczek 2, Cegłowski 1, Czuwara 3, Piwko, Nastaj 1, Wita 1, Mosiołek 3, J. Będzikowski 1, Makowiejew 3, Kozłowski 4

ŚKPR: Gil, Bajkiewicz – Misiejuk 2, Węcek 2, Piędziak 4, Chaber 1, K. Rogaczewski 4, Krzaczyński 2, P. Rogaczewski 1, Kłoda 1, Ciosek 1, Rzepecki, Motylewski, Dębowczyk, Czerwiński, Bieżyński