Strona główna Wydarzenia Świebodzice Więcej zniżek na Karcie Dużej Rodziny

Więcej zniżek na Karcie Dużej Rodziny

4

Nowe ulgi w Świebodzicach. Wszyscy posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać z usług na obiektach OSiR-u. Duże rodziny zapłacą 50 % ceny za korzystanie z sali gimnastycznej „Zielona sala”, stołów i sprzętu do tenisa stołowego, płyty boiska na hali a także 2 lub 3 torów na kręgielni – informuje Agnieszka Bielawska-Pękala.

basen

Zdjęcie portal znanenieznane.pl

Wstęp do Wodnego Centrum Rekreacji dla każdego posiadacza karty wynosi 0,08 zł za minutę od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00- 14.00 i 0,11 zł za min. w godzinach 14.00- 22.00. W soboty,  niedziele i święta odpowiednio 0,11 zł i 0,14 zł za minutę (wstęp dla dzieci jest bezpłatny).

Przy zakupie biletu rodzinnego do Wodnego Centrum Rekreacji dla rodziny z co najmniej trojgiem dzieci (w wieku od 3 do 18 lat) – 0,06 zł za minutę od poniedziałku do piątku w godz. 7.00- 14.00 i 0,09 zł za minutę w godz. 14.00- 22.00. W soboty, niedziele i święta odpowiednio 0,09 zł i 0,12 zł za minutę (wstęp dla dzieci do lat 3 jest bezpłatny).

Wstęp na letnie kąpielisko odkryte za odpłatnością przewidzianą w cenniku jak wstęp grupowy, tj. 4 zł za bilet normalny lub 2 zł za bilet ulgowy.

 ***

W ramach lokalnego programu Karta Dużej Rodziny w Gminie Świebodzice od 1 stycznia 2015 roku rodziny posiadające troje lub więcej dzieci mogą korzystać z ulg i zniżek na terenie naszego miasta.

Członkowie rodzin wielodzietnych mniej zapłacą za przejazdy komunikacją miejską. Cena biletu jednorazowego, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, wynosi 50 groszy. Ujednolicono także cenę biletów miesięcznych. Posiadacz „Karty Dużej Rodziny” będzie mógł nabyć go za kwotę 30 zł.

Rodziny wielodzietne, które przystąpiły do programu mają możliwość korzystania na preferencyjnych zasadach z oferty Miejskiego Domu Kultury w Świebodzicach. Za uczestnictwo w zajęciach sekcyjnych nie będą pobierane opłaty za udział trzeciego i kolejnego dziecka, dodatkowo oferta dotyczy także organizowanych przez Miejski Dom Kultury ferii i wakacji.

Poprzedni artykułSzczeniak szuka domu
Następny artykułTurniej tenisa stołowego w Dobromierzu