Strona główna Sport Piłka ręczna Szczypiorniści „szóstki” na trzecim stopniu podium

Szczypiorniści „szóstki” na trzecim stopniu podium

0

Hala sportowa Gimnazjum nr 3 w Świdnicy była gospodarzem finału strefy wałbrzyskiej w mini piłce ręcznej chłopców. W zawodach wzięły udział cztery zespoły, w tym Szkoła Podstawowa nr 6 w Świdnicy.

reczna

W pierwszym meczu drużyna ze Świdnicy przegrała ze Szkołą Podstawową z Bystrzycy Kłodzkiej, ale w drugim pojedynku pewnie pokonała drużynę ze Złotego Stoku i tym samym zajęła trzecie miejsce w finale strefy wałbrzyskiej. W wielkim finale drużyna z Bystrzycy Kłodzkiej po zaciętym meczu wygrała z Bielawą.

Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa w Bystrzycy Kłodzkiej
2. Szkoła Podstawowa nr 10 w Bielawie
3. Szkoła Podstawowa nr 6 w Świdnicy
4. Szkoła Podstawowa w Złotym Stoku

Na zakończenie wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, a trzy najlepsze drużyny medale. Wybrano również najlepszych zawodników z poszczególnych drużyn. Z SP 6 dyplom dla najlepszego zawodnika otrzymał Daniel Hiszpański. Chłopcy zasługują na ogromne brawa i słowa uznania za postawę na boisku, waleczność i ogromne zaangażowanie; a zagrali w składzie: Ignacy Marciniak, Marcel Żukowski, Paweł Karpiński, Krystian Gałązka, Daniel Hiszpański, Mateusz Tokarz, Paweł Czarny, Marcin Dziadura, Daniel Szczęśniak, Dawid Hanc, Bartosz Gołębiowski.

Poprzedni artykułCzwarty tytuł dla Zaskoczonych Żarów
Następny artykułBoisko za ponad pół miliona