Strona główna Sport Piłka nożna Srebrne medalistki z II LO

Srebrne medalistki z II LO

0

Zawodniczki II Liceum Ogólnokształcącego ze Świdnicy zapamiętają z pewnością turniej finałowy strefy wałbrzyskiej w piłce nożnej rozegrany 11 lutego w Dzierżoniowie. Świdniczanki spisały się bardzo dobrze zajmując drugą lokatę.

pilkarki

W dwóch grupach rywalizowały najlepsze zespoły z poszczególnych powiatów. Zawodniczki II LO zremisowały z II LO Dzierżoniów (1-1), przegrały z IV LO Wałbrzych (0-5) oraz wygrały z IV LO Świdnica (5-0), co pozwoliło naszym zawodniczkom awansować do półfinałów. Na tym etapie rozgrywek piłkarki reprezentacji II LO Świdnica zmierzyły się z III LO Wałbrzych wygrywając 4-0 i tym samym kwalifikując się do finału, gdzie ponownie dane im było spotkać się z zawodniczkami z IV LO w Wałbrzychu. W finale wałbrzyszanki okazały się zdecydowanie lepsze od naszej drużyny. Srebrny medal w strefowej piłce nożnej dziewcząt jest wielkim sukcesem reprezentacji II LO w składzie: Anna Góra, Paulina Krakowska, Dominika Sorota, Beata Górajewska, Aleksandra Zych, Anna Mazanka, Adrianna Kaszubowska, Alicja Piotrowska, Aleksandra Druciak. Opiekunem i trenerem reprezentacji jest Renata Zapart-Dec.

Poprzedni artykułWalentynki z reniferem [FOTO]
Następny artykułPiękniejszy świat Beaty: Kto odważny?