Strona główna Sport Piłka nożna Ruszyły zapisy do Polonii-Stal DSW Superligi

Ruszyły zapisy do Polonii-Stal DSW Superligi

0

Z okazji 70–lecia powstania Miejskiego Klubu Sportowego Polonia Świdnica, MKS Polonia–Stal Świdnica – kontynuator tradycji najstarszego klubu sportowego w naszym mieście wychodzi naprzeciw oczekiwaniom sportowej części społeczności i organizuje pierwszą i jedyną w regionie ligę piłki nożnej dla amatorów!

000plakat dsw superliga

Pierwsza edycja rozgrywek Polonii–Stal DSW Superligi rozpocznie się już w kwietniu, a finalistów poznamy po trzech miesiącach zmagań w czerwcu. Właśnie ruszają zapisy do udziału w profesjonalnie organizowanej imprezie przeznaczonej dla piłkarzy powyżej 16. roku życia! Liga przeznaczona jest dla amatorów, zawodników niezrzeszonych w żadnych klubach piłkarskich, ale nie tylko. W rozgrywkach oprócz tzw. dzikich drużyn, zespołów zakładowych, mogą wystąpić też przedstawiciele klubów występujących jednak nie w wyższej klasie rozgrywkowej jak piłkarska klasa A.

Wszelkie informacje odnośnie rozgrywek będą zamieszczane na oficjalnej stronie MKS-u Polonia-Stal Świdnica – http://poloniastal.swidnica.pl/ funpagach: https://www.facebook.com/poloniastalswidnica?ref=hl i https://www.facebook.com/pages/Polonia-Stal-DSW-Superliga/785562918196074?fref=ts oraz w lokalnych mediach! Dodatkowe informacje pod numerami telefonów: 695-168-442 i 693-507-550

Informacje o Polonii-Stal DSW Superlidze: https://drive.google.com/file/d/0B1TDwyb9nrmRUmxxek1xM0hkMnM/view

Regulamin rozgrywek: https://drive.google.com/file/d/0B1TDwyb9nrmRb3FGVlFncERhTDQ/view

Formularz zgłoszeniowy: https://drive.google.com/file/d/0B1TDwyb9nrmRN1UteTJCTk1RclU/view

Poprzedni artykułMłody ŚKPR niepokonany
Następny artykułNajpiękniejsze dęby na sprzedaż