Strona główna Temat dnia Komu 1% podatku? Wesprzyj Polonię – Stal Świdnica

Komu 1% podatku? Wesprzyj Polonię – Stal Świdnica

0

Termin złożenia zeznania podatkowego za 2014 rok mija 30 kwietnia. Przy wypełnianiu formularza warto pamiętać o wyborze organizacji pożytku publicznego, której chcemy przekazać 1% podatku. Nie wymaga to żadnego wysiłku. Wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w zeznaniu podatkowym, pieniądze na wskazane konto przekaże Urząd Skarbowy. Jakiej organizacji pożytku ze Świdnicy i okolic można podarować skromną część podatku? Kogo wesprzeć w idei pomagania? Czekamy na zgłoszenia, informacje będą publikowane w każdą niedzielę. Dane organizacji lub osoby wraz ze zdjęciem  proszę przesyłać na adres [email protected]

polonia stal LOGO nowe

Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica – klub piłkarski, zrzeszający obecnie w swoich szeregach ponad 600 sportowców ze Świdnicy i najbliższych okolic. Po wejściu w życie drugiego i końcowego etapu porozumienia świdnickich klubów piłkarskich jest najliczniejszym klubem na Dolnym Śląsku dystansując w ilości zarejestrowanych zawodników tak uznane marki jak Śląsk Wrocław, czy Zagłębie Lubin. Klub zajmuje się szkoleniem zarówno chłopców, jak i dziewcząt już od 4. roku życia.

Obecnie posiada aż 18 zespołów uczestniczących w rozgrywkach i kilka grup naborowych. MKS Polonia-Stal Świdnica stale współpracuje także ze Szkołą Podstawową nr 6, Gimnazjum nr 3 i Gimnazjum nr 4, gdzie znajdują się klasy sportowe pod patronatem klubu. Od wielu lat trwa także stała współpraca z Zespołem Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych przy ulicy Serbskiej w Świdnicy, w efekcie której dzieci i młodzież z Domu Dziecka rozwijają swoją pasję pod okiem trenerów Polonii-Stali Świdnica.

Poprzedni artykułTerlikowski ponownie w Świdnicy
Następny artykułGiełda minerałów [VIDEO]