Strona główna Bez kategorii Dzień kobiet z Kinem na Szpilkach

Dzień kobiet z Kinem na Szpilkach

0

W czwartek, 5 marca o godzinie 17:00 kino CINEMA3D wraz Galerią Świdnicką oraz Stowarzyszeniem Kobiet w Świdnicy zaprasza wszystkie panie na specjalną, przygotowaną z okazji Dnia Kobiet edycję Kina na Szpilkach .

kino na szpilkach
Zbliżająca się wiosna będzie idealną okazją dla pań do tego, aby zaznajomić się z nowymi propozycjami kosmetyków, skorzystać z porad dietetyków czy kosmetyczek. Do tego na wszystkie panie czeka tradycyjna lampka szampana i poczęstunek. Kulminacyjnym punktem wieczoru będzie pokaz Chippendeales z grupy Army of Lovers.
Propozycją filmową na ten wyjątkowy wieczór jest przedpremierowy pokaz francuskiej komedii – „Seks, miłość i terapia”. Film opowiada historię Lamberta, który jest uzależniony od seksu. Żeby wyjść z nałogu, postanawia zostać doradcą dla par mających problemy. Wszystko idzie dobrze do momentu, gdy zatrudnia asystentkę, piękną i pociągającą Judith.
„Seks, miłość i terapia” to pełna humoru, francuska komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie. W filmie zobaczymy takie gwiazdy francuskiego kina jak Sophie Marceau czy Patrick Bruel. Jestem przekonana że tytuł, który proponujemy tego wieczoru przypadnie do gustu wszystkim Paniom– mówi Katarzyna Dzwoniarska, dyrektor kina CINEMA3D w Świdnicy.

Bilety na marcową edycję Kina na Szpilkach do kupienia w kasach kina od 24 lutego w cenie 28 zł/os.

Poprzedni artykułWypadek na motocyklu. Sprostowanie
Następny artykuł45 minut dobrej gry to za mało