Strona główna Bez kategorii Ostatnie dni zimowej laby

Ostatnie dni zimowej laby

0

Choć trudno mówić o prawdziwej zimowej aurze, dzieci i młodzież ze Świdnicy nie maja powodów do narzekania na brak atrakcji w czasie trwających jeszcze zimowych wakacji. Zajęcia przygotowały szkoły, Ośrodek Sportu i Rekreacji, MDK, Nadleśnictwo Świdnica i stowarzyszenie „Mamy co kochamy”.

ferie 1

Zajęcia w Stacji Edukacji Ekologicznej prowadzi Monika Drozdowska

Do 1 lutego dzieci mogą korzystać z promocyjnych ślizgów na krytym lodowisku (dwie pierwsze godziny – od 8.00 do 10.00 – w cenie jednej), a także z bezpłatnych zajęć sportowych, organizowanych w hali sportowej na Osiedlu Zawiszów do 30 stycznia od 12.00 do 15.00.

Do piątku zaprasza także Stacja Edukacji Ekologicznej przy Nadleśnictwie Świdnica (ul. Sikorskiego 11). Jeszcze w czwartek i piątek można wziąć udział w ciekawych zajęciach. Tematy dwóch ostatnich spotkań to: „Skąd się biorą dziuple w lesie?” oraz „Zabawy w lesie”. Udział jest bezpłatny. –  Dzisiaj dzieci obejrzały film, a potem rozmawiały o leśnych zwierzętach. Zajęcia prowadzone są wspaniale! Żałujemy, że zostały tylko dwa dni – mówi pani Jolanta, która do stacji przyprowadziła wnuka.

5półkolonia4

Ferie zorganizowane przez świdnickie mamy udały się znakomicie.

O rozrywki dla najmłodszych zadbały także mamy ze stowarzyszenia „Mamy co kochamy”. Przez pierwszy tydzień ferii dzieci uczestniczyły w wycieczkach, zajęciach plastycznych, kulinarnych, językowych, a półkolonie zakończył bal.

/red./

Poprzedni artykułPożegnanie Joanny Girej
Następny artykułS.O.S. dla skóry po zimie