Strona główna Bez kategorii Mamy zapraszają na półkolonie

Mamy zapraszają na półkolonie

0

Po raz kolejny świdnickie mamy organizują atrakcje dla najmłodszych świdniczan. Mamy Co Kochamy czyli Stowarzyszenie Świdnickich Mam serdecznie zaprasza dzieci na bezpłatne ferie zimowe.

miasto dzieci 6

Zdjęcie ilustracyjne

– Dla dwadzieściorga dzieci ze Świdnicy i okolic (liczy się pierwszeństwo zapisu) organizujemy półkolonie – będzie to tydzień pełen atrakcji. Przez pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, 19-23 stycznia, będziemy prowadzić zajęcia w godz. 10.00 – 14.00. Przewidziana moc atrakcji, mi.in. zajęcia plastyczne, kulinarne, językowe, wizyta w redakcji gazety i telewizji lokalnej, wizyta w Muzeum Dawnego Kupiectwa w Świdnicy, a na koniec półkolonii – bal maskowy. Nie stawiamy żadnych ograniczeń, poza ilościowym: zapisujemy pierwszych chętnych dwadzieścia osób. Zapewniamy profesjonalną opiekę – zachęcają organizatorki. Bazą półkolonii będzie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych przy ulicy Długie 33 w Świdnicy.
Więcej szczegółów  pod nr tel: 669 053 870 bądź mailowo: [email protected]. Zapisy rozpoczną się 12 stycznia o godzinie 8.00.

Poprzedni artykułCo było „Wydarzeniem roku 2014”?
Następny artykułBez seta w meczu z PLKS-em