Strona główna Sport Lekkoatletyka Dopisała pogoda i frekwencja

Dopisała pogoda i frekwencja [FOTO]

7

Ze względu na prace remontowe w Parku Centralnym, tradycyjny Bieg Noworoczny organizowany przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji odbył się na sportowych obiektach przy ulicy Śląskiej 35. Świdniczanie po raz kolejny potwierdzili, że lubią biegać i spędzać czas w sposób aktywny. Na starcie pojawiło się w sumie aż 219 osób.

CSC_4999

Imprezę punktualnie otworzył w samo południe dyrektor Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Edmund Frączak. Rywalizacja na trasie rozpoczęła się od wyścigów skrzatów (przedszkolaków i młodszych) na dystansie 100 metrów. Emocji w biegach najmłodszych jak zawsze było co niemiara. Następnie na trasie biegu pojawiły się dzieci młodsze, dzieci starsze, a później zawodniczki i zawodnicy startujący w kategoriach młodzik, junior, senior, oldboj i nestor. Na uczestników czekały pamiątkowe koszulki z logo Biegu Noworocznego, a na mecie dyplomy wręczane przez organizatora imprezy.

Klasyfikacja indywidualna :

 

STRZATY – DZIEWCZĘTA

  1. Aleksandra Borowiec /Siedlęcin/
  2. Iga Kruk /Świdnica/
  3. Kornelia Rostkowska /Świdnica/
  4. Małgorzata Wekłyk /Siedlęcin/
  5. Amelia Rudnicka /Strzegom/
  6. Julia Franaszczuk /Sobótka/
  7. Inez Potaczek /Siedlęcin/
  8. Dominika Franaszczuk /Sobótka/
  9. AlicjaWeigelt /Bielawa/
  10. Blanka Gawron /Świdnica/
  11. Anna Leśnicka /Stanowice/
  12. Zuzia Wróblewska /Świdnica/
  13. Zofia Chodorowska /Świdnica/
  14. Hanna Bobrowska /Komorów/

 

SKRZATY – CHLOPCY

  1. Jakub Turkiewicz /Siedlęcin/
  2. Szymon Weigelt /Bielawa/
  3. Szymon Bobrowski /Komorów/
  4. Michał Andruszkiewicz /Świebodzice/
  5. Szymon Krzystek /Jaworzyna Śląska/
  6. Kuba Niedziałkowski /Bystrzyca Górna/
  7. Kacper Dzień vel Rakoczy /Świdnica/
  8. Mateusz Hamkało /Siedlęcin/
  9. Maksymilian Gołąb / Świdnica/
  10. Adam Leśnicki /Stanowice/
  11. Filip Robak /Gogołów/
  12. Hubert Bobrowski /Wałbrzych/
  13. Aleksander Gołąb /Świdnica/
  14. Wiktor Szustak /Świdnica
  15. Michał Tradecki /Wałbrzych/
  16. Piotr Kalitka /Świdnica/

 

DZIECI MŁODSZE – DZIEWCZĘTA

  1. Karolina Kozieł /Świdnica/
  2. Marta Marchewka /Siedlęcin/
  3. Barbara Rzemykowska /Niemil/
  4. Patrycja Święcicka /Świdnica/
  5. Aleksandra Hamkało /Siedlęcin/
  6. Amelia Rzemykowska /Niemil/
  7. Zuzanna Idziak /Świdnica/
  8. Anna Niekrasz /Świdnica/
  9. mają Żmuda /Świdnica/
  10. Kornelia Juszczak /Siedlęcin/
  11. Anna Skowrońska /Świdncia/
  12. Wiktoria Łepkowska /Świdnica/
  13. Dominika Podlińska /Niemil/

 

DZIECI MŁODSZE – CHŁOPCY

  1. Bartosz Toroń /Świdnica/
  2. Marceli Krzywy /Siedlęcin/
  3. Kajetan Dusznik /Siedlęcin/
  4. Michał Nowakowski /Niemil/
  5. Emil Starczewski /Świdnica/
  6. Patryk Michałowicz /Strzegom/
  7. Aleksander Wilk /Siedlęcin/
  8. Krystian Morąg /Świdnica/
  9. Ernest Łepkowski /Świdnica/
  10. Michał Kurzyp /Wrocław/
  11. Łukasz Kozyra /Siedlęcin/

 

DZIECI STARSZE – DZIEWCZĘTA

  1. Roksana Niedziałkowska /Bystrzyca Górna/
  2. Wiktoria Rekowska /Wrocław/
  3. Hanna Fedyczkowska /Strzegom/
  4. Kamila Nowakowska /Niemil/
  5. Dominika Żądło /Niemil/
  6. Emilia Kuriata /Niemil/
  7. Nicola Garlińska /Siedlęcin/
  8. Natalia Sarat /Bielawa/
  9. Aleksandra Guzowska /Siedlęcin/
  10. Zuzanna Wesołowska /Siedlęcin/
  11. Julia Wekłyk /Siedlęcin/
  12. Katarzyna Chopiana /Niemil/
  13. Martyna Łagodzińska /Niemil/
  14. Natalia Grądowa /Świdnica/

 

DZIECI STARSZE – CHŁOPCY

  1. Stanisław Kurzyp /Wrocław/
  2. Paweł Sobczyk /Niemil/
  3. Eliasz Garliński /Siedlęcin/
  4. Igor Kańczuga /Świdnica/
  5. Tomasz Ratyna /Bielawa/
  6. Kacper Marczyk /Bielawa/
  7. Mateusz Berej /Siedlęcin/
  8. Jacek Leśnicki /Stanowice/
  9. Wiktor Rączkiewicz /Siedlęcin/
  10. Marcel Litwiński /Świdnica/
  11. Ksawier Potaczek /Siedlęcin/
  12. Michał Pawłowski /Pszenno/
  13. Szymon Markowski /Nowa Ruda/

 

MŁODZICY – DZIEWCZĘTA

  1. Małgorzata Toroń /Świdnica/
  2. Julia Morąg /Świdnica/
  3. Wiktoria Turek /Świdnica/
  4. Ewelina Nowakowska /Niemil/
  5. Katarzyna Bartunek /Niemil/
  6. Dominika Wróblewska /Świdnica/
  7. Natalia Galasińska /Niemil/
  8. Marta Kulińska /Niemil/
  9. Aleksandra Jończyk /Niemil/
  10. Wiktoria Zięta /Świdnica/
  11. Emila Dzięcielska /Świdnica/
  12. Eleni Theodosiadu /Tomkowa/

 

MŁODZICY – CHŁOPCY

  1. Mateusz Ślepokura /Witoszów/
  2. Dawid Kalinin /Świdnica/
  3. Jakub Zajączkowski /Niemil/
  4. Jakub Jasiński /Świdnica/
  5. Karol Gałysa /Stary Julianów/
  6. Michał Łagodziński /Niemil/
  7. Dawid Krzystak /Jaworzyna Śląska/

 

JUNIORZY – DZIEWCZĘTA

  1. mają Wróblewska /Świdnica/
  2. Angelika Bernatowicz /Świdnica/
  3. Patrycja Kozak /Świdnica/
  4. Patrycja Boczek /Świdnica/
  5. Magdalena Dawidowicz /Oława/

 

JUNIORZY – CHŁOPCY

  1. Paweł Zawiślak /Oława/
  2. Alan Dobrowolski /Boguszów/
  3. Adam Wierzyk /Świdnica/
  4. Oskar Durzyński /Świdnica/
  5. Jakub Fąfara /Świdnica/
  6. Paweł Leśnicki /Stanowice/
  7. Daniel Niedźwiecki /Świdnica/

 

SENIORZY – MĘŻCZYŹNI

  1. Krzysztof Pałkiewicz /Świdnica/
  2. Mariusz Znojek /Oława/
  3. Paweł Rozumkiewicz /Nowa Ruda/
  4.  Radosław Światowy /Świdnica/
  5.  Kamil Horłukowicz /Świdnica/
  6.  Krystian Krzysztof /Świdnica/
  7.  Piotr Święcicki /Świdnica/
  8.  Maciej Majewski /Świdnica/
  9.  Dawid Bania /Strzegom/
  10.  Dawid Krzeczkowski /Wiry/
  11.  Michał Szczerbiotowski /Świdnica
  12. Arkadiusz Chrobak /Wrocław/
  13.  Michał Szymański /Strzegom/
  14.  Piotr Dąbrowski /Świdnica/
  15.  Rafał Lewandowski /Wałbrzych/
  16.  Marcin Skieresz /Wałbrzych/
  17.  Jakub Hajduk /Strzegom/
  18.  Dawid Tomaszek /Świdnica/
  19.  Daniel Traczyński /Świdnica/
  20.  Bartosz Bierda /Wałbrzych/
  21.  Krzysztof Robak /Gogołów/
  22.  Arkadiusz Łepkowski /Świdnica/
  23.  Paweł Balant /Tompadła/
  24.  Grzegorz Brzeszczak /Wałbrzych/
  25.  Kamil Katyński /Świdnica/
  26.  Jakub Jankowski /Wrocław/
  27.  Łukasz Sołtys /Świdnica/
  28.  Robert Maciejewski /Wałbrzych/
  29.  Dawid Masny /Świdnica/
  30.  Janusz Maciuszek /Wierzbna/
  31.  Krzysztof Maciuszek /Wierzbna/
  32. Łukasz Dmytrowski /Świdnica/
  33.  Wojciech Jaśkowiak /Świdnica/
  34.  Damian Cieśliński /Świdnica/
  35.  Michał Kaśkiewicz /Świdnica/
  36.  Stanisław Kogut /Świdnica/
  37.  Michał Filipowski /Świdnica/
  38.  Michał Kurowski /Burkatów/

 

SENIORZY – KOBIETY

  1. Halina Szczęsna-Radzikowska /Świdnica/
  2. Brygida Szymańska /Strzegom/
  3. Sonia Rozumkiewicz /Świdnica/
  4. Sylwia Gołębiewska /Świdnica/
  5. Joanna Blitek /Wałbrzych/
  6. Daria Fonferko /Strzegom/
  7. Iga Stuła /Świdnica/
  8. Halina Dąbrowska /Świdnica/
  9. Unisława Stuła /Świdnica/
  10. Ilona Tradecka /Wałbrzych/
  11. Magdalena Łapawa /Świdnica/
  12. Marzena Jałoszyńska /Niemil/
  13. Marta Gleba /Świdnica/

 

OLDBOYE – KOBIETY

  1. Bożena Morawska /Świdnica/
  2. Małgorzata Podgórska /Bielawa/
  3. Aneta Markowska /Nowa Ruda/
  4. Justyna Fedyczkowska /Świdnica/
  5. Ewa Wiśniewska /Rogoźnica/
  6. Justyna Niekrasz /Świdnica
  7. Katarzyna Łapawa /Świdnica/
  8. Sylwia Chrut-Rudnicka /Strzegom/
  9. Katarzyna Pawlak /Świdnica/

 

OLDBOYE – MĘŻCZYŹNI

  1. Edward Baczewski /Wałbrzych/
  2.  Wojciech Franaszczuk /Sobótka/
  3. Marek Leśnicki /Stanowice/
  4.  Mirosław Kaczuga /Wałbrzych/
  5.  Adam Michalski /Sobótka/
  6. Daniel Święcicki /Świdnica/
  7. Jarosław Tarłowski /Świdnica/
  8.  Krzysztof Niekrasz /Świdnica/
  9.  Dariusz Kalisz /Wałbrzych/
  10.  Tomasz Łepkowski /Świdnica/
  11.  Jacek Gołębiewski /Świdnica/
  12.  Edward Fedyczkowski /Strzegom/
  13.  Marian Stypuła /Świdnica/
  14.  Tomasz Idziak /Świdnica/
  15.  Piotr Zagała /Świdnica
  16.  Benedykt Michałowicz /Strzegom
  17.  Przemysław Tarkowski /Świdnica/
  18.  Remigiusz Rolski /Świdnica/
  19.  Zdzisław Cieślak /Świdnica/
  20.  Przemysław Podolski /Świdnica/
  21.  Piotr Bar /Nowice/
  22.  Dariusz Kalinin /Świdncia/
  23.  Marcin Wróblewski /Świdnica/
  24.  Kacper Siwek /Świdnica/
  25.  Henryk Kotkowski /Świdnica/
  26.  Dominik Krzystek /Jaworzyna Śląska/
  27.  Stanisław Kurnyka /Witków/
  28.  Marcin Pazdur /Świdnica/
  29.  Paweł Rudnicki /Strzegom/
  30. Janusz Solecki /Świdnica/
  31.  Arkadiusz                   /Świdnica/
  32.  Andrzej Bugajski /Świdnica/
  33.  Marcin Skowroński /Świdnica/

 

NESTORZY – MĘŻCZYŹNI

  1. Krzysztof Micherda /Świdnica/
  2. Michał Gałysa /Stary Julianów/
  3. Ryszard Gurgul /Świdnica/
  4. Sławomir Truszkowski /Świdnica/
  5. Marek Musiał /Bystrzyca Górna/
  6. Kazimierz Sawko /Wałbrzych/
  7. Waldemar Bobrowski /Mieroszów/
  8. Czesław Przybylski /Pszenno/
  9. Zygmunt Worsa /Kalno/
  10. Zdzisław Baczulis /Świdnica/
  11. Józef Żuk /Świdnica/