Strona główna Sport Inne Dołącz do rugbystów Black Griffin Świdnica

Dołącz do rugbystów Black Griffin Świdnica

0

Black Griffin Świdnica Rugby Club ogłasza nabór zawodników do sekcji seniorów (rocznik 1997 oraz starsi) oraz zawodniczek do sekcji żeńskiej. Dla pań to pierwsza okazja spróbowania się w dyscyplinie, którą uprawiają miliony kobiet na całym świecie, natomiast dla panów to kolejna okazja na dołączenie do świdnickiej drużyny walczącej o mistrzostwo Polski seniorów.

black griffin

Rugby to sport dla każdego dlatego warunki fizyczne nie grają roli – dla każdego znajdzie się miejsce na boisku. Treningi rekrutacyjne odbędą się 31 stycznia i 1 lutego o godzinie 9:00 na boisku Gimnazjum nr 3 w Świdnicy przy ulicy Saperów 27a. – Przychodząc na pierwsze zajęcia należy zabrać ze sobą wypełnione oświadczenie ubezpieczeniowe (do pobrania tutaj) oraz strój sportowy z wytrzymałego materiału i buty odpowiednie do gry na trawie. Polecamy także wyposażyć się w ochraniacz na górną szczękę, jednak nie jest on wymagany na pierwszych zajęciach. Wszelkie pytania prosimy kierować drogą mailową na adres: [email protected] Więcej szczegółów można znaleźć na facebookowym wydarzeniu – informuje Gustaw Grochowski z Black Griffin Świdnica.

Świdnicy rugbyści drugą część sezonu zaczynają 12 kwietnia turniejem eliminacyjnym mistrzostw Polski seniorów w Jarocinie. Wcześniej zawodnicy BGRC planują rozegrać przynajmniej dwa sparingi w Świdnicy.

Poprzedni artykułBędzie plaża nad Bystrzycą czy nie?
Następny artykułArystokraci kabaretu w Świdnicy