Strona główna Wydarzenia Świdnica Co grają w kinie Cinema3D?

Co grają w kinie Cinema3D? [REPERTUAR]

1

Pingwiny z Madagaskaru, Ziarno prawdy, Siódmy syn, Bezwstydny Mortdecai, Hiszpanka, a może Carte Blanche? Zobacz co jeszcze grają w kinie Cinema 3D w Świdnicy.

Pingwiny z Madagaskaru

Pingwiny z Madagaskaru 2D/3D

USA, b.o.; komedia/animowany/ 92 min

2D – 9:15; 11:30; 13:45; 16:00; 18:15
3D – 12:00; 14:15; 17:00

Kinowy film animowany o przygodach paczki pingwinów, bohaterów bijącego rekordy popularności serialu TV i trzech filmów z serii „Madagaskar”, które w polskich kinach obejrzało w sumie niemal 5 500 000 widzów.

Ziarno prawdy

Polska, od 16 lat; Thriller/ 110 min

14:30; 19:00; 20:30; 22:00

W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

Siódmy syn 3D

USA, od 15 lat; fantasy/ 102 min

12:15; 13:00; 17:30

Tom Ward, siódmy syn siódmego syna, zostaje oddany do stracharza – tajemniczego mężczyzny broniącego granic Hrabstwa przed mrokiem. Wkrótce po tym chłopak będzie musiał stoczyć najważniejszy pojedynek w swoim życiu. Czy wyjdzie z niego cało? Czy wygra z mrokiem? Czy podejmie odpowiednią decyzję mającą zadecydować o jego życiu?

Bezwstydny Mortdecai

USA, od 15 lat; komedia/ 100 min

20:45

Komedia kryminalna z Johnnym Deppem w tytułowej roli. Partnerują mu Ewan McGregor oraz Gwyneth Paltrow. Za reżyserię odpowiedzialny jest David Koepp („Sekretne okno”, „Bez hamulców”).

Carte Blanche

Polska, od 15 lat; obyczajowy/ 100 min

10:00; 18:30

Kacper (Andrzej Chyra), uwielbiany przez uczniów nauczyciel historii z lubelskiego liceum, zaczyna stopniowo tracić wzrok. Diagnoza lekarska nie pozostawia złudzeń. Mężczyźnie, z powodu wady genetycznej, grozi trwała ślepota. Początkowo załamany, ostatecznie postanawia ukryć przed przełożonymi problemy zdrowotne, aby zachować pracę i doprowadzić do matury swoich uczniów. Jedynym powiernikiem tajemnicy nauczyciela zostaje jego najlepszy przyjaciel Wiktor (Arkadiusz Jakubik). Kacper, zmagając się z nową sytuacją i nowymi wyzwaniami, nawiązuje bliską przyjaźń z koleżanką z pracy (Urszula Grabowska) i próbuje pomóc zbuntowanej uczennicy, Klarze (Eliza Rycembel), która ukrywa swój własny sekret.

Hiszpanka

Polska, od 15 lat; dramat/ 117 min

9:15

Jeden z z najsłynniejszych polskich pianistów i polityków Ignacy Jan Paderewski (Jan Frycz) w dramatycznych okolicznościach próbuje dotrzeć do Polski. Zamierza mu w tym przeszkodzić pracujący dla pruskiej armii mroczny Doktor Abuse (Crispin Glover). W grupie spirytystów ratujących Mistrza przed atakiem medium znajdują się kochankowie (Jakub Gierszał i Patrycja Ziółkowska) gotowi poświęcić wszystko – dla wolności Ojczyzny i dla siebie nawzajem.

Wkręceni 2

Polska, od 15 lat; komedia/ 95 min

16:15; 19:45; 21:30

Druga część przebojowej komedii z 2014 roku. Za kamerą ponownie Piotr Wereśniak („Och Karol 2”), a na ekranie gwiazdy polskiego kina Paweł Domagała, Małgorzata Socha, Marta Żmuda Trzebiatowska oraz Anna Mucha.

Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 2D/3D

USA, b.o.; familijny/animowany/ 76 min

2D – 11:15
3D – 15:15

Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, wierzy, że wróżek nie należy osądzać po pozorach, a zwierząt po ich kłach. Dlatego też, nie zważając na nic, zaprzyjaźnia się z nieznaną nikomu ogromną bestią i decyduje się sprowadzić ją do Przystani Elfów. Pomysł Jelonki jednak nie wszystkim przypada do gustu…

Paddington

Francja/Wlk. Brytania, od 7 lat; komedia/familijny/ 95 min

9:15

Miś o imieniu Paddington mieszka w Peru wraz ze swoją ciocią. Pewnego dnia ich wspólny dom zostaje zniszczony, a niedźwiadek wyjeżdża do Anglii, aby tam szukać szczęścia. Po przybyciu do Londynu, okazuje się, że nie jest to miejsce przyjazne dla bezdomnych, pluszowych misiów. Paddington postanawia odszukać dawnego znajomego ciotki, który mieszka w Londynie. Na swojej drodze spotyka jednak, Brownów, którzy oferują mu tymczasowy pobyt w swoim domu. Nie są oni świadomi jakie niebezpieczeństwa i przygody ściągnie na nich mały, pluszowy niedźwiadek.

Poprzedni artykułWygraj bilety na mecz ŚKPR-u
Następny artykułTragiczny pożar na Garbarskiej