Strona główna Sport Siatkówka Wygrana po tie-break’u siatkarzy Dekorii

Wygrana po tie-break’u siatkarzy Dekorii

1

Na mikołajkowy prezent siatkarze UKS Dekoria Świdnica musieli solidnie zapracować. Wyjazdowy mecz w Oławie, nie należał do łatwych i zakończył się po pięciosetowej walce.

 dekoria

Mecz w bardzo odmiennym składzie w naszej drużynie. Powrócił do trenowania Damian Ciarkowski, który bardzo pomógł naszej drużynie w tym spotkaniu i dał dobrą zmianę na przyjęciu. Świetne spotkanie zagrał nasz atakujący Marek Derda, który otrzymał szansę pokazania się i wykorzystał ją w 200%. Pozostali zawodnicy pomimo wielu roszad w naszym składzie zagrali dobre spotkanie i tym samym przyczynili się do zdobycia kolejnych cennych punktów. Szkoda jedynie pierwszego i czwartego seta, gdzie prowadziliśmy, a w końcówkach pozwoliliśmy własnymi prostymi błędami wygrać przeciwnikowi – podsumował nasz trener Marcin Kuc i dodał – Kolejny raz cieszy mnie postawa zawodników, którzy pomimo trudnego dla nas tygodnia przygotowali się dobrze do meczu. Przed nami kolejny trudny bój z Kowarami u nas w hali.

 

MKS Olavia Oława – UKS Dekoria Świdnica 2:3 (27:25, 22:25, 22:25, 25:20, 13:15)

UKS Dekoria Świdnica: Byczek, Pęczyński, Dobroń, Kruk, Pasikowski, Krukowski, Gmyrek, Derda, Lisek, Ciarkowski, Chlipalski

Poprzedni artykułDotkliwa porażka ŚKPR-u w Grodkowie
Następny artykułŚwidnicki Jarmark Bożonarodzeniowy [PROGRAM]