Strona główna 112 Staranowała dwa auta i uciekła

Staranowała dwa auta i uciekła

0

Niecodzienny finał miała kolizja, do której doszło w środę na skrzyżowaniu ulic Mieszka I i Wodnej w Świdnicy. Sprawczyni zderzenia po tym, jak policja usunęła uszkodzone pojazdy, wsiadła do swojego samochodu i uciekła.

kolizja 1

Do karambolu doszło 17 grudnia ok. 16.00. Prawidłowo jadący ulicą Wodną (w kierunku miasta) Volkswagen Golf, przejeżdżając przez krzyżówkę (Wodna, Mieszka I) został uderzony w lewy tylny bok samochodu przez Skodę Fabię jadącą ulicą Mieszka I (od strony Galerii Świdnickiej w kierunku ul. Rzeźniczej) wytrącając Volkswagena Golfa z toru jazdy wprost na Volkswagena Passata jadącego w przeciwnym kierunku  (ulicą Wodną w kierunku Zarzecza) – opisuje jedna z poszkodowanych osób. – Gdy policja przyjechała na miejsce zdarzenia i usuwała samochód (Volkswagen Golf) z ulicy, niespodziewanie kierująca pojazdem Skoda Fabia uciekła z miejsca zdarzenia.

kolizja 2

Taką wersję potwierdza Katarzyna Czepil, oficer prasowy KPP w Świdnicy. Kierującej Skoda jeszcze nie udało się zatrzymać. Poszkodowani proszą o pomoc. – Skoda Fabia I (1999-2008) miała srebrny kolor, na bocznych drzwiach i tylnej klapie logo firmy (dokładne logo nieznane, czerwone). Niestety, nie udało się spisać numerów rejestracyjnych samochodu. Prosimy o kontakt osoby, które znają dokładniejsze informacje na temat Skody bądź mają zdjęcia samochodu – apeluje poszkodowana. Informacje można przekazać policji lub przesłać e-mailem na adres konta[email protected]

/opr. red./

Informacje i zdjęcia otrzymaliśmy na CYNK! Dziękujemy.

 

Poprzedni artykułCzyje to psiaki?
Następny artykułGłosowanie ruszyło [KONKURS]