Strona główna Kultura Dzień Otwarty Salek Prób świdnickich muzyków

Dzień Otwarty Salek Prób świdnickich muzyków

0

Orchard, Tantua, The Floorators, Zakaz Wjazdu, Mateusz Chochołek (DDLB, Aplaindygo, Lunapark) i Świdnicki Ośrodek Kultury zapraszają na Dzień Otwarty Salek Prób w Klubie Bolko. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 27 grudnia.

tantua (11)Tantua (fot.archiwum)

Za każdym koncertem czy nagraniem stoją setki godzin spędzonych przez muzyków w salach prób. To tam wykluwają się pomysły na nowe utwory i tam są rozwijane w kompozycje, które do słuchaczy docierają już w wersji finalnej. W miejscach takich jak te w Klubie Bolko, artyści spędzają często więcej czasu niż w domu czy pracy. Przyjdźcie z dziećmi, przyjaciółmi, albo sami, żeby zobaczyć jak wyglądają miejsca ćwiczeń wykonawców, których do tej pory znaliście tylko ze sceny lub nagrań. Dzień Otwarty Salek Prób ma dać możliwość spotkania się z twórcami i innymi ludźmi zainteresowanymi muzyką, porozmawiania z nimi, posłuchania nagrań lub wspólnego poćwiczenia. W tym dniu każdy będzie miał możliwość sprawdzenia swoich sił w grze na gitarze elektrycznej, perkusji lub innych instrumentach. Dla osób z własnymi gitarami przewidziano możliwość wypróbowania dostępnych na miejscu wzmacniaczy.

Dzień Otwarty Salek Prób potrwa 27 grudnia od 16:00 do 20:00. Wejście będzie możliwe od ul. Zaułek Kupiecki (boczna ściana Klubu Bolko od strony sklepu „Jonatan”). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Poprzedni artykułŚwidnicka Kolęda [ZOBACZ FILM]
Następny artykułSilesian Winter Cup – wielkie święto młodych piłkarzy