Strona główna Bez kategorii Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [REPERTUAR OD 25 XII]

0

Animowane bajki dla całej rodziny, ostatnią część Hobbita, a może polską komedię z Krystyną Jandą? Sprawdź, co będzie można zobaczyć w świdnickim kinie Cinema 3D od 25 grudnia 2014  do 1 stycznia 2015 r.

The-Hobbit-Battle-of-Five-Armies1

PREMIERY:

Hobbit: Bitwa pięciu armii 2D/3D

Nowa Zelandia, od 12 lat; fantasy/ 144 min

3D DUBBING – 9:30; 12:30; 15:30

3D NAPISY – 18:30; 21:30

2D DUBBING -14:00

Trzecia część opowieści o niebezpiecznej wyprawie podjętej przez krasnoludy, które wyruszają wykraść strzeżone przez smoka złoto. Nadszedł czas, aby Bilbo Baggins wywiązał się ze swej części umowy, którą zawarł z towarzyszami podróży.

Annie

USA, b.o.; komedia/musical/ 118 min

9:15; 15:45; 18:15

Bohaterką filmu jest Annie, która zostaje wybrana, aby spędzić trochę czasu w rezydencji bogacza Benjamina Stacksa. Benjamin, który do tej pory był oschłym i zimnym człowiekiem, przy dziewczynce się zmienia. Postanawia pomóc Annie w odnalezieniu zaginionej rodziny.

 Królowa śniegu 2 2D/3D

Rosja, b.o.; animowany/ 80 min

2D – 11:45

3D – 9:15; 13:15; 17:30;

Po pokonaniu złej Królowej Śniegu gadatliwy troll Orm powraca w rodzinne strony. Spodziewa się, że bez trudu zdobędzie rękę księżniczki trolli i zacznie wygodne życie bohatera. Jednak zamiast tego czekają go nowe wyzwania. W Krainie Lodu odradza się zło. To odbicie Orma w magicznym zwierciadle, które przejmuje władzę nad zastępami lodowej armii. Złoczyńca, obwołując się Królem Śniegu, zamierza sprowadzić na świat wieczną zimę. Na szczęście Ormowi z pomocą przyjdą wypróbowani przyjaciele – Gerda, Kai, zbuntowana piratka i niezawodna łasiczka Zuzia. Razem przeżyją mnóstwo przygód, kolejny raz ratując Krainę Lodu przed wielkim niebezpieczeństwem.

 Noc w muzeum: Tajemnica grobowca

USA/Wlk. Brytania, od 7 lat; komedia/familijny/fantasy/ 100 min

11:00; 13:30; 15:15; 19:30; 21:00

Film fantastyczno-przygodowy w polskiej wersji językowej, kontynuacja przebojowej serii, której dwie poprzednie części obejrzało w polskich kinach prawie milion widzów. Ben Stiller ponownie w roli Larry’ego Daleya, strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Tym razem Larry wyrusza wraz z synem do Londynu, by w Muzeum Brytyjskim przeżyć największą przygodę swego życia.

 Pani z przedszkola

Polska, od 15 lat; melodramat/ 90 min

17:00; 19:00; 20:45; 21:45

„Pani z przedszkola” to obraz rodziny, której życie z dnia na dzień staje na głowie, gdy wkracza w nie przedszkolanka syna, piękna i tajemnicza Karolina (Karolina Gruszka). To za jej sprawą rodzice chłopca – zapalony konstruktor latawców (Adam Woronowicz) i jego melancholijna małżonka (Agata Kulesza) odkryją, czym jest prawdziwa miłość i zrozumieją, że przez wszystkie lata małżeństwa tak naprawdę niewiele o sobie wiedzieli.

HIT:

Uwolnić Mikołaja

USA/Wlk. Brytania, od 6 lat; komedia/familijny/ 102 min

11:45

Święty Mikołaj spowodował wypadek swoimi saniami i jest poszukiwany przez policję. Znajduje schronienie u 9-letniego Toma i jego ojca – Steve’a, który niedawno wyszedł z więzienia, nie chce pakować się w kłopoty i trzyma się od stróżów prawa z daleka. Jednak kiedy Mikołaj trafi za kratki, próbując odbić z przytułku dla zwierząt swojego renifera, Tom zmusi tatę do interwencji. Wspólnie postarają się uwolnić Mikołaja i umożliwić mu powrót do Laponii.

 Wielka Szóstka

USA, od 6 lat; animowany/komedia/familijny 102 min

 9:15

„Wielka Szóstka” to najnowsza komedia twórców „Krainy lodu”, inspirowana komiksem Marvela o tym samym tytule. Pełna humoru opowieść o niezwykłej przyjaźni pomiędzy młodym geniuszem Hiro a jego robotem o wielkiej posturze i wielkim sercu, Baymaxem. Wypadek podczas pokazów robotyki staje się początkiem serii wydarzeń zagrażających bezpieczeństwu całego miasta San Fransokyo. Pragnąc odkryć źródło zagrożenia i aby zapobiec zbliżającej się katastrofie, Hiro wraz z przyjaciółmi – nieustaraszoną ryzykantką, neurotycznym miłośnikiem porządku, genialną chemiczką, zwariowanym fanem komiksów oraz nieco nadopiekuńczym Baymaxem – tworzy Wielką Szóstkę ultranowoczesnych bohaterów. Czy nowoczesne technologie i przyjaźń wystarczą, by pokonać tajemniczego przeciwnika?

Ze względu na pokazy specjalne KINO zastrzega sobie zmiany w niniejszym repertuarze. Aktualny repertuar jest dostępny w kasie i na stronie kina oraz pod numerem rezerwacji

 

Poprzedni artykułWesołych Świąt
Następny artykułMagiczna Noc [WIDEO]