Strona główna Wydarzenia Wędrująca Akademia Bezpiecznego Internetu

Wędrująca Akademia Bezpiecznego Internetu

0

Jak bezpiecznie korzystać z sieci to główny cel projektu „Ambasadorzy Bezpieczego Internetu”, który jest realizowany na Dolnym Śląsku, w tym także w szkołach podstawowych na terenie powiatu świdnickiego. Akcja ma uświadomić uczniom, jakie zagrożenia czyhają w świecie wirtualnym i jak prawidłowo na nie reagować.

Sposoby_bezpiecznego_korzystania_z_internetu

 

Dla starszych dzieci, uczniów klas IV-VI organizatorzy projektu przygotowali konkurs na najciekawsza kampanię promujacą zasady bezpiecznego korzystania z internetu. Każda klasa zgłoszona do konkursu będzie miała za zadanie opracowanie scenariusza spotu filmowego promującego kampanię „Ambasadorzy Bezpiecznego Internetu”. Nagrodą w konkursie będzie realizacja zwycięskiego spotu, za który odpowiedzialna będzie Fundacja dla Kultury.pl.

Prace konkursowe należy przesłać do 20 listopada 2014 r. w formie pliku .doc lub .pdf z dołączoną kartą zgłoszenia na adres e-mail: [email protected], wpisując w tytule wiadomości: „Konkurs na scenariusz”.

Już jutro Ambasadorzy Bezpiecznego Internetu odwiedzą Szkołę Podstawową w Pszennie, zaś 20 listopada – SP nr 4 w Świdnicy.

 

więcej szczegółów: http://ambasadorzy.kulturaonline.pl/

Poprzedni artykułWyniki wyborów w Świdnicy – oficjalnie
Następny artykułJedyna taka biesiada w Polsce