Strona główna Sport Inne W Świebodzicach rusza Centrum Łucznicze

W Świebodzicach rusza Centrum Łucznicze

1

Pod koniec listopada w Świebodzicach rusza Centrum Łucznicze HMA. Będzie to profesjonalny ośrodek dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z łucznictwem, jak i dla tych którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w tej dyscyplinie. Przy Centrum HMA działać będzie również klub łuczniczy dla osób, które chciałyby spróbować swoich sił w rywalizacji sportowej.

 lucznictwo

Zajęcia odbywać się będą w Świebodzicach w hali sportowo-widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6. Mamy tam idealne warunki – mówi Mariusz Anniuk, założyciel Centrum HMA. – Obiekt spełnia wszystkie nasze potrzeby. Ma doskonałe zaplecze i co bardzo ważne jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a to bardzo ważne ponieważ łucznictwo jest doskonałą formą aktywności dla tych właśnie osób. Chcemy, żeby nasze Centrum Łucznicze łączyło wszystkich pasjonatów łucznictwa – w każdej jego postaci: łucznictwo sportowe, terenowe, compund, historyczne/tradycyjne, kyudo itp. Dysponujemy profesjonalnymi matami łuczniczymi oraz sprzętem łuczniczym dostosowany do każdych umiejętności i wieku.

W chwili obecnej prowadzony jest nabór dziewcząt i chłopców do naszego klubu łuczniczego. Klub prowadzi również zapisy na kurs nauki strzelania z łuku dla osób dorosłych. Centrum Łucznicze HMA rusza 29 listopada 2014 roku, w tym właśnie dniu obędą się Łucznicze Mikołajki – Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Łuczniczy w Świebodzicach. Zapraszamy dzieci i młodzież chcące spróbować swoich sił w łuczniczej rywalizacji, a także wszystkich, który są zainteresowani treningiem w naszym Centrum Łuczniczym HMA.

Więcej informacji na stronie www.centrum.hma.com.pl oraz na profilu www.facebook.com/CentrumHMA

Poprzedni artykułZ wielkich nadziei na miliony zostało niewiele
Następny artykułMurdzek i Słaniewska w drugiej turze. Kto do rady?