Strona główna Wydarzenia Świdnica Urodziny przedszkola Europejska Akademia Dziecka

Urodziny przedszkola Europejska Akademia Dziecka

2

Był tort, wzruszające występy, podziękowania dla rodziców i nauczycieli, a także życzenia pomyślności na kolejne lata. Niepubliczne Przedszkole Europejska Akademia Dziecka ze Świdnicy świętowało piąte urodziny.

5lat00111

Przedszkolaków zaszczycili liczni goście, wśród których byli radni, przedstawiciel policji, Straży Pożarnej, MDK, OSiR-u, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, SP nr 315, sanepidu i centrum języków obcych „Smile”.

Dyrektor Daria Michalska odziękowała wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania palcówki, całemu personelowi, a także znajomym, przyjaciołom, wspólnikom, rodzinie. Szczególne podziękowania zostały złożone dzieciom i ich rodzicom. Wyróżnieni zostali Izabela i Thomas Gamperl – rodzice Józefa z grupy Poziomek oraz Joanna i Zenon Przerwa – rodzice Oskara z grupy Cytrynek

Przyznane zostały również Nagrody Dyrektora za wkład i pracę na rozwój placówki i tak nagrody otrzymały Edyta Twardysko – wychowawczyni dzieci z grupy Mandarynek oraz Elżbieta Zachos – pracownik przedszkola.

 Nie zabrakło występów dzieci z poszczególnych grup, które recytowały urodzinowe wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Ważnym punktem uroczystości było  pasowanie na Przedszkolaka. Najmłodsze dzieci  z grupy Cytrynek wkroczyły  tanecznym krokiem na scenę przedszkolną, które  jednocześnie wprowadziły w tematykę pasowania zgromadzonych gości i przyszłych przedszkolaków. Swoje  osiągnięcia zaprezentowała także Akademia Języka Angielskiego prowadzona w naszej placówce oraz Akademia Języka  Pozawerbalnego w ramach zajęć dodatkowych. Dzieci za włożony trud otrzymały wspaniałe „Rożki obfitości” wypełnione słodyczami, pamiątkowe dyplomy, gromkie brawa od zgromadzonej publiczności oraz długo oczekiwany tytuł przedszkolaka.

 

Poprzedni artykułNagrody za skarb, festiwal i twórczość
Następny artykułPo co wydawać miliony na Kościół Pokoju?