Strona główna Wydarzenia Strzegom Gwiazdorska obsada „Skrzypka na dachu”

Gwiazdorska obsada „Skrzypka na dachu”

0

Emilia Krakowska, Agnieszka Kawiorska, Maria Niklińska, Mirosław Oczkoś oraz Łukasz Płoszajski zagrają w jubileuszowym, dziesiątym przedstawieniu andrzejkowym w strzegomskim LO.

Skrzypek na dachu obsada

Tym razem na deskach szkoły zostanie wystawiony „Skrzypek na dachu” z przepiękną muzyką żydowską na żywo, którą wykonają uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zespół „Klezmerado”. Tradycyjnie w I akcie wystąpią uczniowie, w II – nauczyciele, w III – VIP-y (aktorzy, goście, rodzice, księża, profesorowie).

To będzie prawdziwa uczta dla miłośników teatru i muzyki żydowskiej – zapewnia dyrektor Tomasz Marczak i dodaje. – Uczniowie wykonają tradycyjne utwory, które niejednego widza przyprawią o gęsią skórkę. Ciekawą, dynamiczną scenę zaprezentują nauczyciele z kulminacyjnym pojawieniem się postaci z zaświatów. Nie zabraknie również interesujących dialogów i scen w III akcie, a nawet fragmentów z „Samych swoich”. To wszystko już niebawem na deskach LO. Serdecznie zapraszamy.

Ze względu na olbrzymie zainteresowanie, również w tym roku zostaną wystawione dwa przedstawienia – o godz. 16.00 i 19.00. Rezerwacja miejsc – sekretariat LO w Strzegomiu.

Poprzedni artykułCieszmy się z niepodległości [PROGRAM]
Następny artykułWybory samorządowe z nowymi zasadami – gdzie głosujemy?