Strona główna Wydarzenia Świdnica Smoki i inne atrakcje pod dębem

Smoki i inne atrakcje pod dębem [VIDEO]

0

Już po raz drugi tej jesieni Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej zaprosił dzieci i rodziców do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. Pod dębem, rosnącym przy ul. Nauczycielskiej, najmłodszych i nieco starszych bawiły smoki i animatorzy kultury.

festyn MDK

W sobotnie przedpołudnie sprzyjała znakomita pogoda. Na uczestników zabawy czekały liczne atrakcje:  konkurencje rekreacyjno-sportowe, turniej gry w boule, konkursy plastyczne, malowanie twarzy, chodzenie na dziecięcych szczudłach, skręcanie balonów, puszczanie olbrzymich baniek mydlanych, punkt animacyjny (rzuty do celu, trafianie w balonika, koło fortuny), akademia dźwięku dla najmłodszych, spektakl pt. „SMOK SMOCZEK W TARAPATACH” z udziałem dzieci i rodziców: m.in. budowa igloo z gazet, przeciąganie liny, tworzenie kostiumów kosmonautów, nauka rapowania, zgadywanki – rymowanki, wyścigi w skakaniu w workach. Na wszystkich czekał także ciepły posiłek. Rodzinny festyn był otwarty dla wszystkich chętnych.

Festyn wraz z Młodzieżowym Domem Kultury przygotował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Świdnicy.

Projekt „Warto wiedzieć” realizowany w ramach Programu Osłonowego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej „Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie”.

Poprzedni artykułSeniorzy będą świętować
Następny artykułRuszyli z ofensywą [VIDEO]