Strona główna Polityka Kto do Rady Miejskiej w Świdnicy?

Kto do Rady Miejskiej w Świdnicy? [LISTA KANDYDATÓW]

29

Stu osiemdziesięciu jeden kandydatów powalczy w listopadowych wyborach o 23 miejsca w świdnickiej Radzie Miejskiej.


sesja stoly2

W Świdnicy zarejestrowano osiemnaście komitetów wyborczych. Tylko Platforma Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość, KWW Wojciecha Murdzka zarejestrowała kandydatów na radnych miejskich we wszystkich 23 okręgach.

Zobacz kto startuje do Rady Miejskiej w Świdnicy

KKW SLD Lewica Razem

ZIELIŃSKA Gabriela, okręg 1
GRABEK Józef, okręg 2
BUDZYŃSKI Waldemar Zygmunt, okręg 3
FASUGA Rafał Paweł, okręg 4
KOSIOROWSKI Henryk Stanisław, okręg 5
WOŁOSZ Władysław, okręg 6
OGRODNIK Kazimierz, okręg 8
CHRZĄSTOWSKI Janusz Wiesław, okręg 9
GÓRSKI Jan Antoni, okręg 10
SZALKIEWICZ Janusz, okręg 11
KEMPA Andrzej Paweł, okręg 12
BEDNARZ Andrzej, okręg 13
KUC Mariusz, okręg 14
WOJTACZKA Krystian Ryszard, okręg 15
OSOJCA-KOZŁOWSKA Sylwia Irena, okręg 16
DALESZYŃSKI Józef Maciej, okręg 17
MADEJ Violetta, okręg 18
DOBROWOLSKI Stanisław, okręg 20
STEFAŃSKA-BRODA Julitta Maria, okręg 21
SŁABICKA Jolanta Izabela, okręg 22
MARKIEWICZ Adam, okręg 23

KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke

KAWALEC Joanna, okręg 2
WOJCIECHOWSKI Dariusz Bogusław,  okręg4
LIPSKI Jędrzej Bartłomiej, okręg 7
GRABCZYŃSKA Ewa Stanisława,okręg  9
KULASZEWSKI Jacek Piotr, okręg 10
SIWEK Grzegorz Sylwester, okręg 11
KOZŁOWSKI Łukasz, okręg 12
MONETA Kamil Adam, okręg 13
KOZŁOWSKA Dorota, okręg 14
KITA Angelo, okręg 20
SKOWRONEK Krzysztof, okręg 22

KWW Razem

JACHIMOWICZ Wacław, okręg 6
KIELKA Wojciech Antoni, okręg 9
LESZCZYŃSKI Roman, okręg 18
ZIOMEK Andrzej, okręg 22

KW Platforma Obywatelska RP

GAŁUSZKA Marcin, okręg 1
NOWAK Marcin Stanisław, okręg 2
RUMIANCEW-WRÓBLEWSKA Magdalena Monika, okręg 3
PRADELSKI Mateusz Jacek, okręg 4
RUTOWICZ Robert, okręg 5
KOZA Aneta Sylwia, okręg 6
KOSZUT Arkadiusz, okręg 7
DZIĘCIELSKI Jan Józef, okręg 8
SŁOBODZIAN Grażyna Katarzyna, okręg 9
BRYŚ Rafał, okręg 10
DURLEJ Artur Józef, okręg 11
GRUDZIŃSKI Krzysztof Bogdan, okręg 12
SZWEGLER Grzegorz Jerzy, okręg 13
ADAMEK Barbara Halina, okręg 14
PIETRAS Zygmunt, okręg 15
GADZIŃSKA Joanna, okręg 16
SKONIECZNY Paweł Michał, okręg 17
BIAŁOBRZESKA Kaja Rut, okręg 18
ŁĘTOWSKI Marcin Aleksander, okręg 19
KLIMOWSKI Grzegorz Jakub, okręg  20
SPRAWKA Sławomir Aleksander, okręg 21
CIARKOWSKI Robert Marcin, okręg 22
KOWALSKI Marek, okręg 23

KW Świdnickie Forum Rozwoju

PALUSZEK Marcin, okręg 1
JEZIOREK Marcin Piotr,okręg 2
PLICHTA Natalia, okręg 3
CHOJNOWSKI Szymon Piotr,okręg  4
SIDOR Jakub Józef, okręg 6
MARCINKOWSKI Tomasz Karol, okręg 7
WIERCIGROCH Mariusz,okręg  8
SKRZYSZEWSKA Agnieszka, okręg 9
NESTERENKI Malwina Paulina, okręg 10
GĄCZKOWSKI Adrian Marcin, okręg 11
KUPROWSKA Magdalena, okręg 12
PALUCH Maciej Leszek, okręg  13
SROKA-NOWICKA Katarzyna, okręg 14
GRUDZIŃSKI Tomasz Piotr, okręg 15
BARAŃSKA Bogumiła Barbara, okręg 17
KRAWCZYK Łukasz Bartłomiej, okręg 18
MARCZEWSKI Marek Mateusz,okręg 19
ZĄBCZYK Rafał Jan, okręg 21
SIWIAK Dawid Andrzej, okręg 22

KW Prawo i Sprawiedliwość

MIERZWIŃSKA Sandra, okręg 1
KRUPIŃSKA Monika Elżbieta, okręg 2
FURMANEK Janusz Marian, okręg 3
KUDYBA Marian Józef, okręg 4
WIECZOREK Kazimierz Stanisław, okręg 5
WAWRZYNIAK Ewa Magdalena, okręg 6
PEPERA Andrzej Jan, okręg 7
HOLLIK Przemysław Bartłomiej, okręg 8
KORNEL Jolanta Elżbieta, okręg 9
JAKUBCZYK Wiesława Agnieszka, okręg 10
NIEĆ Robert Henryk, okręg 11
ANTOS Marek Józef, 12
KASPERSKI Tadeusz Zdzisław, okręg 13
NOWOTNY Sobiesław, okręg 14
BIEGANOWSKI Dariusz, okręg 15
SOBALA Łukasz, okręg 16
NOWACZYŃSKA Luiza, okręg 17
BARCICKI Mariusz, okręg 18
KAŹMIERCZYK Kamil Marcin, okręg 19
JAROCKA Alina Urszula, okręg 20
SIENKO Dariusz Wiesław, okręg 21
DĘBIŃSKI Łukasz Michał, okręg  22
WEDER Aneta, okręg 23

KWW Alicji Synowskiej

BIALIK Joanna Monika, okręg 1
BIALIK Justyna, okręg 2
WÓJCIK Jerzy Andrzej, okręg 3
LATO Rafał Grzegorz, okręg 4
BĄBA Rozalia, okręg 5
PAWLIC Wiesław Kazimierz, okręg 6
STELMACH-KMIEĆ Urszula Anna, okręg 7
MICIUŁA Zbigniew Stanisław, okręg 9
JAŚKIEWICZ-SCHAB Anna Maria, okręg 10
BASTA Iwona Janina, okręg 11
ŚMIGRODZKI Jarosław,okręg  13
KASZEWSKI Roman, okręg 14
MARCINISZYN Bolesław Władysław, okręg 15
SKONIECZNY Robert Włodzimierz, okręg 18
NARKOWICZ Magdalena Dorota, okręg 19
DZIAŁOWSKI Michał Marcin, okręg 20
KRUPA Mieczysława, okręg 21
RADWAŃSKA Ewa,okręg 22
SOCHA Jarosław Adam, okręg 23

KWW mieszkańców okręgu nr 7 w Świdnicy

SOLECKI Janusz Czesław, okręg 7

KWW Wojciecha Murdzka

SAJDAK Jolanta Maria, okręg 1
CIĄŻEŃSKA Grażyna, okręg 2
IWANCZ Jacek Julian, okręg 3
POGUBIŁO Danuta Irena, okręg 4
DZIEDZIC Andrzej Mieczysław, okręg 5
ZAWADZKI Michał Tadeusz, okręg 6
BALAWAJDER Jarosław Janusz, okręg 7
GONDEK Andrzej Bogdan,okręg 8
RODZIEWICZ Nastazja Luiza, okręg 9
FIŁONOWICZ Marek,  okręg10
WNUK Łukasz, okręg 11
SZEWC Dariusz Robert, okręg 12
GASZYŃSKI Albert, okręg 13
MURDZEK Bogumiła Aleksandra, okręg 14
PODGÓRSKI Lesław Roman, okręg 15
PIKULIŃSKI Jacek Adam, okręg 16
PODGÓRSKI Aleksander, okręg 17
MAŚLANKIEWICZ Edward Paweł, okręg 18
PRUSACZYK Michał Wojciech, okręg 19
SKOWROŃSKA-WIŚNIEWSKA Zofia Anna, okręg 20
DOMAGAŁA Jerzy Bogumił, okręg 21
SŁAWIŃSKA-GĄSKA Grażyna, okręg 22
LEWANDOWSKI Krzysztof Marek, okręg 23

KWW Andrzeja Protasiuka z Osiedla Młodych

PROTASIUK Andrzej, okręg 9

KWW Jana Jaśkowiaka

JAŚKOWIAK Jan Krzysztof, okręg 5
RADECKI Jarosław Henryk, okręg 23

KWW Wiesława Żurka

ŚWIATOWY Radosław Krzysztof, okręg 6
ŻUREK Wiesław Roman, okręg 16

KWW Przyjazne Miasto Świdnica

LASKOWSKI Waldemar, okręg 14

KWW Obywatelska Formacja Zdrowego Rozsądku

WOŁOWICZ-KĘDZIORA Monika Wiktoria, okręg 4
MAZIAK Monika, okręg 20
GULAWSKI Andrzej Czesław, okręg 23

KWW Elżbiety Dudziak

DUDZIAK Elżbieta Zygfryda, okręg 7

KWW Tadeusza Grabowskiego

GRABOWSKI Tadeusz Jerzy, okręg 1
GOŚCINIAK Paweł Jan, okręg 2
CIESIELSKI Bartłomiej, okręg 3
KULIG Michał Marian, okręg 11
KACZMARCZYK Renata Jolanta, okręg 23

KWW „Niezależni” Zdzisława Natanka

NATANEK Urszula, okręg 1
KOZŁOWSKI Witold Waldemar, okręg 2
KISZCZYSZYN Paweł, okręg 3
TUSZYŃSKI Jarosław Piotr, okręg 4
MIŚKIEWICZ Liliana, okręg 5
PAŚNIK Piotr, okręg 6
RADOMSKI Roman, okręg7
PIETRZYK Andrzej, okręg 8
BRAJCZEWSKI Jacek Stanisław, okręg 10
KOZŁOWIECKI Piotr Grzegorz, okręg 11
TYSZKIEWICZ Agnieszka, okręg 12
DROZDOWSKA Beata Elżbieta, okręg 13
KOTERAS Andrzej, okręg 14
NATANEK Zdzisław, okręg 15
LIPIECKA Katarzyna, okręg 16
IZYDORCZYK Ewa Anna, okręg 17
KOZŁOWIECKA Joanna Maria, okręg 18
HOPKOWICZ Jerzy, okręg 19
WALEROWICZ-DYNIA Elżbieta Bożena, okręg 20
RUDNICKA Beata Iwona, okręg 21
OLECH Katarzyna Anna, okręg 22

KWW Dariusza Stachurskiego

STACHURSKI Dariusz Zbigniew, okręg 13

Pełna lista kandydatów ubiegających się o mandat radnego dostępna na stronie Państwowej Komisji Wyborczej.

Poprzedni artykułWyróżnienia dla świdnickich nauczycieli
Następny artykułUsuwają drzewa ze Spółdzielczej