Strona główna Kultura Jesienne „Kino na szpilkach”

Jesienne „Kino na szpilkach”

0

Kolejna edycja cieszącego się  powodzeniem Kina na szpilkach organizowanego w kinie Cinema 3D w Świdnicy już 2 października o godzinie 19:00. Tematem przewodnim będzie profilaktyka raka piersi.

kadr

Kadr z filmu „Spódnice w górę”

Organizatorzy Cinema 3D, Galeria Świdnicka i Stowarzyszenie Kobiet w Świdnicy  zapraszają wszystkie panie na jedyny taki wieczór tej jesieni. W ramach tematu przewodniego, którym będzie profilaktyka raka piersi, uczestniczki będą miały m.in. możliwość porozmawiania z paniami, które osobiście zmagały się z tym groźnym nowotworem. Amazonki pod wodzą  prezes Kazimiery Zając prócz cennych porad zaprezentują na fantomach w jaki sposób samemu się badać. To niezwykle ważny element w procesie wczesnego wykrywania raka piersi, czyli ujawnienia choroby wtedy, kiedy jej stan zaawansowania stwarza duże szanse na wyleczenie. W panelu dyskusyjnym wezmą udział panie z Dolnośląskiego Centrum Onkologii oraz psycholog Stefania Raducka- Gazda.

kino na szpilkach

Hol kina wypełni się, jak zawsze, ciekawymi stanowiskami, gdzie można będzie zgłębić tajniki kosmetologii z salonami urody, uzyskać praktyczne porady dotyczące zdrowego trybu życia, a także dowiedzieć się jakie trendy modowe obowiązują tej jesieni. Wszystko przy tradycyjnej lampce szampana i słodkim poczęstunku. Wielu sponsorów takich jak Condizione, Nilaya, Ayana, Blue Velvet, Gabriel czy Magia Dotyku nazywani są już przez organizatorów przyjaciółmi wydarzenia, a afterparty w Piwnicy Ratuszowej – tradycją. Jednak ciągle pojawiają się nowi do zacnego grona dołączyli min. CCC i Pałac Jugowice.

 Po części sponsorskiej o 20:30 na wielkim ekranie panie zobaczą francuską komedię „Spódnice w górę” w reżyserii Audrey Dana. Jest to opowieść o jedenastu kobietach, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Lily chce być bardziej sexy, Jo jest wiecznie niezaspokojona, Agathe ma wstydliwy sekret. Z kolei Fanny jest z niewłaściwym facetem, Sophie nie może osiągnąć orgazmu, Adeline pragnie szalonych romansów i szampana, a Sam boi się własnego cienia. Tego wszystkiego zazdrości im perfekcyjna i pedantyczna Rose, która osiągnęła już szczyt korporacyjnych marzeń, ale po drodze zgubiła to, co najcenniejsze… kobiecość.

Sprzedaż biletów już ruszyła, cena biletu za osobę wynosi 16 zł.

organizatorzy

Poprzedni artykułRada Seniorów dyżuruje
Następny artykułMamy wyszkolą rodziców