Strona główna Kultura Jesienne “Kino na szpilkach”

Jesienne “Kino na szpilkach”

0

Kolejna edycja cieszącego się  powodzeniem Kina na szpilkach organizowanego w kinie Cinema 3D w Świdnicy już 2 października o godzinie 19:00. Tematem przewodnim będzie profilaktyka raka piersi.

kadr

Kadr z filmu “Spódnice w górę”

Organizatorzy Cinema 3D, Galeria Świdnicka i Stowarzyszenie Kobiet w Świdnicy  zapraszają wszystkie panie na jedyny taki wieczór tej jesieni. W ramach tematu przewodniego, którym będzie profilaktyka raka piersi, uczestniczki będą miały m.in. możliwość porozmawiania z paniami, które osobiście zmagały się z tym groźnym nowotworem. Amazonki pod wodzą  prezes Kazimiery Zając prócz cennych porad zaprezentują na fantomach w jaki sposób samemu się badać. To niezwykle ważny element w procesie wczesnego wykrywania raka piersi, czyli ujawnienia choroby wtedy, kiedy jej stan zaawansowania stwarza duże szanse na wyleczenie. W panelu dyskusyjnym wezmą udział panie z Dolnośląskiego Centrum Onkologii oraz psycholog Stefania Raducka- Gazda.

kino na szpilkach

Hol kina wypełni się, jak zawsze, ciekawymi stanowiskami, gdzie można będzie zgłębić tajniki kosmetologii z salonami urody, uzyskać praktyczne porady dotyczące zdrowego trybu życia, a także dowiedzieć się jakie trendy modowe obowiązują tej jesieni. Wszystko przy tradycyjnej lampce szampana i słodkim poczęstunku. Wielu sponsorów takich jak Condizione, Nilaya, Ayana, Blue Velvet, Gabriel czy Magia Dotyku nazywani są już przez organizatorów przyjaciółmi wydarzenia, a afterparty w Piwnicy Ratuszowej – tradycją. Jednak ciągle pojawiają się nowi do zacnego grona dołączyli min. CCC i Pałac Jugowice.

 Po części sponsorskiej o 20:30 na wielkim ekranie panie zobaczą francuską komedię „Spódnice w górę” w reżyserii Audrey Dana. Jest to opowieść o jedenastu kobietach, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Lily chce być bardziej sexy, Jo jest wiecznie niezaspokojona, Agathe ma wstydliwy sekret. Z kolei Fanny jest z niewłaściwym facetem, Sophie nie może osiągnąć orgazmu, Adeline pragnie szalonych romansów i szampana, a Sam boi się własnego cienia. Tego wszystkiego zazdrości im perfekcyjna i pedantyczna Rose, która osiągnęła już szczyt korporacyjnych marzeń, ale po drodze zgubiła to, co najcenniejsze… kobiecość.

Sprzedaż biletów już ruszyła, cena biletu za osobę wynosi 16 zł.

organizatorzy