Strona główna Bez kategorii Jak sięgnąć po pieniądze z UE?

Jak sięgnąć po pieniądze z UE?

0

W piątek, 10 października w świdnickim Urzędzie Miejskim będzie można skorzystać z bezpłatnej informacji na temat pozyskania wsparcia ze środków unijnych. Dyżur w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego pełnić będzie specjalista Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wałbrzychu.

pieniadze

W trakcie dyżuru będzie można uzyskać informacje na co aktualnie można otrzymać wsparcie z funduszy europejskich i jakie są warunki jego otrzymania. Pracownik PIFE przedstawi ofertę pożyczek i poręczeń finansowanych z funduszy unijnych dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej, a także kierunki wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 dla podmiotów gospodarczych, JST oraz III sektora. Wskaże, do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o środki.

Z usług w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego mogą skorzystać wszyscy zainteresowani tematem funduszy europejskich. W szczególności zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby fizyczne planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej.

 Mobilny Punkt Informacyjny będzie funkcjonował w dniu 10 października 2014 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świdnicy, ul. Armii Krajowej 49, I piętro, pok. nr 128, w godz. 10.00-13.00.

Konsultacje są bezpłatne.

/UM w Świdnicy/

 

Poprzedni artykułTwierdza przy Śląskiej nadal niezdobyta [FOTO]
Następny artykułKolorowa promenada [WIDEO]