Strona główna Sport Piłka nożna Do trzech razy sztuka

Do trzech razy sztuka

0

W zeszłym sezonie drużyna Piasta Żmigród dwukrotnie okazała się lepsza od Polonii-Stali Świdnica, dwukrotnie zwyciężając w wymiarze 1:0. Już w najbliższą sobotę, 4 października na stadionie przy ulicy Śląskiej w Świdnicy obie jedenastki wyjdą naprzeciw siebie po raz kolejny. Liczymy na przerwanie niekorzystnej dla nas serii.

 plak

Przed rozpoczęciem 11. kolejki spotkań III-ligi dolnośląsko-lubuskiej obie drużyny dzielą w tabeli zaledwie trzy punkty, na dodatek żmigrodzianie mają rozegrany o jeden pojedynek mniej od biało-zielonych. Polonia-Stal jest obecnie piąta, Piast musi jak na razie zadowolić się dziesiątą lokatą. Gospodarze sobotniej potyczki w tym sezonie u siebie nie zgubili jeszcze choćby punktu, mało tego nie stracili nawet bramki, czym nie może poszczycić się żaden z rywali – liczymy, że po meczu z Piastem wciąż będziemy mogli szczycić się tym dokonaniem.

Polonia-Stal Świdnica – Piast Żmigród: sobota, 4 października, godz. 15.00, stadion przy ulicy Śląskiej w Świdnicy. Bilety w cenie 10 złotych – zapraszamy!

Poprzedni artykułDziewczęta z „jedynki” najlepsze na Dolnym Śląsku
Następny artykułCo dalej z galerią w Zaułku Świętkorzyskim?