Strona główna Sport Piłka ręczna Czarna seria ŚKPR-u trwa

Czarna seria ŚKPR-u trwa

0

Na przełamanie przyjdzie jeszcze poczekać. W rozegranym awansem meczu 8. kolejki I ligi szczypiorniści ŚKPR-u Świdnica przegrali w Piekarach z Olimpią 18:26 (9:14). Była to piąta z rzędu porażka podopiecznych Krzysztofa Terebuna.

 skpr

Po niezłym występie z Siódemką Miedzią Legnica po cichu liczyliśmy, że świdniczanie przywiozą jakąś zdobycz punktową ze Śląska. Niestety, w tym dniu zdanie to było ponad możliwości Szarych Wilków. – W zasadzie tylko Błażej Potocki zasłużył na słowa wyróżnienia – mówi Jacek Przeznak, wiceprezes ds. sportowych ŚKPR-u Świdnica. – Generalnie cały zespół zagrał bardzo słabo. Popełnialiśmy bardzo dużo błędów, problemem była też gra w ataku. Bodaj tylko dwie bramki zdobyliśmy rzutami z drugiej linii – dodaje Przenzak. Długimi fragmentami gospodarze również nie prezentowali się jakoś olśniewająco, ale ich zwycięstwo nie było zagrożone.

Dokończenie 8. kolejki spotkań 7 i 8 listopada. Kolejny mecz ŚKPR rozegra w sobotę 15 listopada. Do Świdnicy przyjedzie SPR Tarnów. Będzie to pojedynek z cyklu tych „o cztery punkty”. Obie drużyny stawiają sobie za cel utrzymanie w I lidze. ŚKPR znajduje się jednak w nieco gorszej sytuacji zajmując czternaste miejsce w tabeli oznaczającymi walkę w barażach o utrzymanie w I lidze.

Olimpia Piekary – ŚKPR Świdnica 26:18 (14:9)

ŚKPR: Potocki, Bajkiewicz, Gil – K. Rogaczewski 5, Piędziak 4, Misiejuk 3, Krzaczyński 3, P. Rogaczewski 1, Rzepecki 1, Motylewski 1, Węcek, Czerwiński, Bieżyński, Chaber, Dębowczyk

/ŚKPR Świdnica/

Poprzedni artykułGarstecki donosi na prezydenta [AKTUALIZACJA]
Następny artykułCo grają w kinie Cinema 3D [REPERTUAR]