Strona główna Kultura Ufunduj „Złote Oko”

Ufunduj „Złote Oko”

0

Już 10 września rozpocznie się VII edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” w Świdnicy. Jak co roku, młodzi dokumentaliści zmierzą się w konkursie na najlepszy film. Do środy, 10 września, można wspomóc Festiwal, dołączając do zbiórki w serwisie PolakPotrafi.pl.

Zwyciężczyni VI edycji - Marta Prus i Jury - Jędzej Morawiecki, Paweł Wysoczański, Tadeusz Sobolewski

Nagroda pieniężna w konkursie to nie wszystko, co czeka na zwycięzcę. Od piątej edycji laureaci Grand Prix wyjeżdżają ze Świdnicy ze statuetką „Złotego Oka” – autorstwa artystów plastyków – Magdaleny i Andrzeja Kucharskich. Statuetka jest wykonana ręcznie przez mistrzów szkła artystycznego; to właśnie „Złote Oko” potrzebuje dofinansowania. Aby zostać lokalnym mecenasem kultury i wspomóc akcję, wystarczy przelać nawet kilka złotych. Na każdego donatora czeka nagroda.

VII Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” będzie miał miejsce w dniach 10 – 14 września. Na imprezę zapraszają Świdnicki Ośrodek Kultury i Wrocławska Fundacja Filmowa. Więcej szczegółów na temat Festiwalu na stronie: www.okiemmlodych.pl.

Szczegóły znajdziesz TU.

Poprzedni artykuł„Książka na każdą pogodę” [WYNIKI KONKURSU]
Następny artykułŚKPR triumfuje w Chrzanowie