Strona główna Bez kategorii Kabaret Młodych Panów świętuje w Świdnicy

Kabaret Młodych Panów świętuje w Świdnicy [KONKURS]

3

 Kabaret Młodych Panów zaprasza na humorystyczną rewolucję! Ponad 10-letnie doświadczenie na polskiej i światowej scenie wciąż Młodzi Panowie chcą uczcić wyjątkowym, jubileuszowym projektem. To będzie TOP of the TOP polskiego kabaretu!

 KMP10-10mini

Najnowsze skecze i spora dawka świetnego humoru już 9 października br. o godz. 17:30 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

 Program „10/10, czyli urodziny!” to porcja wykwintnych skeczy, przygotowanych na bazie najświeższych spostrzeżeń, ze szczyptą ironii. Z pewnością wszystkie dania zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. W kabaretowej kuchni wykorzystane zostaną tylko naturalne produkty, bez konserwantów. W menu nie przewidziano odgrzewanych kotletów! Pikanterii potrawom doda świeżo mielony żart, a nie taki z dowcipnej torebki… Widzowie, ze śmiechu będą ugotowani. Idealnie – al dente.

 Bilety  w cenie 50 zł do nabycia w kasie Świdnickiego Ośrodka Kultury oraz w serwisie biletynakabarety.pl.

Konkurs!

Dla Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na urodziny kabaretu. Otrzyma je osoba, która pierwsza prawidłowo poda nazwę debiutanckiego programu Kabaretu Młodych Panów. Odpowiedzi należy przesyłać na adres konkurs@swidnica24.pl najpóźniej do 5 października. W treści proszę wpisać także imię i nazwisko (do wiadomości redakcji). Zwycięzcę o sposobie odbioru nagrody powiadomimy e-mailem.