Strona główna Bez kategorii Kabaret Młodych Panów świętuje w Świdnicy

Kabaret Młodych Panów świętuje w Świdnicy [KONKURS]

3

 Kabaret Młodych Panów zaprasza na humorystyczną rewolucję! Ponad 10-letnie doświadczenie na polskiej i światowej scenie wciąż Młodzi Panowie chcą uczcić wyjątkowym, jubileuszowym projektem. To będzie TOP of the TOP polskiego kabaretu!

 KMP10-10mini

Najnowsze skecze i spora dawka świetnego humoru już 9 października br. o godz. 17:30 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

 Program „10/10, czyli urodziny!” to porcja wykwintnych skeczy, przygotowanych na bazie najświeższych spostrzeżeń, ze szczyptą ironii. Z pewnością wszystkie dania zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. W kabaretowej kuchni wykorzystane zostaną tylko naturalne produkty, bez konserwantów. W menu nie przewidziano odgrzewanych kotletów! Pikanterii potrawom doda świeżo mielony żart, a nie taki z dowcipnej torebki… Widzowie, ze śmiechu będą ugotowani. Idealnie – al dente.

 Bilety  w cenie 50 zł do nabycia w kasie Świdnickiego Ośrodka Kultury oraz w serwisie biletynakabarety.pl.

Konkurs!

Dla Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na urodziny kabaretu. Otrzyma je osoba, która pierwsza prawidłowo poda nazwę debiutanckiego programu Kabaretu Młodych Panów. Odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected] najpóźniej do 5 października. W treści proszę wpisać także imię i nazwisko (do wiadomości redakcji). Zwycięzcę o sposobie odbioru nagrody powiadomimy e-mailem.

Poprzedni artykułŚwidnickie Gryfy. Wybierz najlepszego pracodawcę
Następny artykułBudżet obywatelski: Które projekty wygrały?