Strona główna Sport Piłka ręczna Będą emocje. Ciekawy rywal ŚKPR-u

Będą emocje. Ciekawy rywal ŚKPR-u

0

Przed nami 3. kolejka rozgrywek I ligi szczypiornistów. Po porażce na inaugurację z Ostrovią i zwycięstwie przed tygodniem w Zielonej Górze, w sobotę 27 września (godzina 18.00, hala na osiedlu Zawiszów) ŚKPR Świdnica podejmie typowanego na czarnego konia rozgrywek beniaminka z Ostrowca Świętokrzyskiego.

 skpr

Początek przygody z zapleczem PGNiG Superligi nie był udany dla beniaminka. Wysoka porażka na wyjeździe z Gwardią Opole była raczej wkalkulowana, ale już lanie na własnym parkiecie od Olimpu Grodków i przegrana aż 17:28 z pewnością musi zastanawiać. Tym bardziej, że przed sezonem spodziewano się, że zespół z Ostrowca może dać I lidze nową jakości. Predysponuje do tego skład beniaminka. W ekipie znalazła się cała armia zawodników z przeszłością w Superlidze i I lidze. Wystarczy wymienić takie nazwiska jak: Dmitrij Afansjev, Maciej Jeżyna, Grzegorz Mroczek, Adrian Wojkowski oraz bracia Tomasz i Radosław Pomiankiewiczowie, aby uświadomić sobie, że KSZO ma potencjał, aby grać o coś więcej niż tylko utrzymanie.

I nie mamy nic przeciwko, aby KSZO spełniło pokładane w nim nadzieję, ale proponujemy, żeby zbieranie punktów rozpoczął dopiero po rozegraniu meczu w Świdnicy! Dodajmy, że oba zespoły zagrają ze sobą po raz pierwszy w historii.

Spotkaniu tradycyjnie będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje i ciekawa oprawa. W przerwie kibice staną przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród. Tym razem do wygrania będą:
– Wejściówki do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej
– Talon na usługi do Condizione health & fitness w Galerii Świdnickiej
– Talon konsumpcyjny do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego
– Talon konsumpcyjny do multipubu Biała Dama z ulicy Pułaskiego

– Talon na słodki upominek z cukierni „Kasia” przy ulicy Długiej

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, sobota, 27 września, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów. Bilety – 10 złotych normalne, 5 złotych ulgowe dla dzieci i młodzieży do lat 18.

Poprzedni artykułCzołowy raper na IV Festiwalu Subkultur
Następny artykułSrebrni chemicy z II LO