Strona główna Temat dnia Wytknął błędy, dostał podziękowania

Wytknął błędy, dostał podziękowania

15

Błędy są rażące, widoczne gołym okiem, nie trzeba nawet brać poziomicy, żeby zobaczyć jak koszmarnie została wykonana całość prac – pisze w liście do Redakcji i Urzędu Miejskiego rozgoryczony świdniczanin. Za zwrócenie uwagi na błędy popełnione przez wykonawcę otrzymał podziękowania.

centrumrozrywki

Sprawa dotyczy centrum rozrywki, które powstaje przy ulicy Ułańskiej w Świdnicy. Mieszkaniec wytknął szereg niedociągnięć jakie popełnił wykonawca. Czytelnik zwraca uwagę na źle osadzone balustrady i bariery ochronne. Jego zdaniem nie trzeba poziomicy, żeby zobaczyć, jak koszmarnie została wykonana całość prac. Na dowód do listu załączył zdjęcia. O błędach został też powiadomiony Urząd Miejski w Świdnicy. Oto jaką otrzymaliśmy odpowiedź w tej sprawie:

Dziękujemy świdniczaninowi, który bardzo uważnie przyjrzał się jakości prac ślusarskich i na zdjęciach udokumentował zauważone niedociągnięcia. Takie działanie zawsze dopinguje służby miejskie do jeszcze większej uwagi. W tym konkretnym przypadku dodatkowa mobilizacja nie była jednak potrzebna. Podczas przeglądu przedodbiorowego zostały wskazane wykonawcy prac elementy wymagające poprawy. Spisanie protokołu odbioru przewidziane jest na najbliższy piątek. Usterki do tego czasu usunięte, nie będą już problemem. Natomiast te, których wykonawca nie zdoła poprawić, będą ujęte w ustaleniach komisji odbiorowej jako rzeczy do wykonania w narzuconym przez nas terminie z odpowiednimi rygorami w przypadku jego niedotrzymania – informuje Monika Żmijewska, asystentka prezydenta Świdnicy.

tepe

Czytaj więcej o Centrum Rozrywki

Poprzedni artykułZa kradzież popracuje społecznie
Następny artykułJagła złożył poselskie ślubowanie