Strona główna Sport Piłka nożna Polonia ogrywa Brazylijczyków

Polonia ogrywa Brazylijczyków

1

Triumfem Polonii Świdnica zakończył się nasz ostatni mecz kontrolny w okresie przygotowawczym przed rozpoczynającymi się już 9 sierpnia rozgrywkami III-ligi dolnośląsko-lubuskiej. W ostatnim sparingu biało-zieloni dowodzeni przez Jarosława Lato ograli 3:2 ekipę Brasilia Team.

 002

Do przerwy gospodarze znajdowali się na dwubramkowym prowadzeniu. Pierwszą bramkę zdobył uruchomiony długim podaniem Kamil Kukla, który w sytuacji jeden na jednego nie dał szans gościnnie broniącemu w drużynie gości Kevinowi Bazydło. Na 2:0 podwyższył Paweł Tobiasz wykorzystując dobre dogranie od Marcina Morawskiego. Po zmianie stron rywale postanowili jeszcze powalczyć w tym pojedynku i szybko złapali kontakt zmniejszając straty. W ostatnich minutach padły jeszcze dwa gole, najpierw Brazylijczycy zapisali na swoim koncie bramkę samobójczą po rzucie rożnym dla Polonii, a następnie ustalili końcowy rezultat na 3:2 dla świdniczan.

 

Polonia Świdnica – Brasilia Team 3:2 (2:0)

 

Polonia: Stitou, Skrypak, Sudoł, Luber, Truszczyński, Szuba, G. Borowy, Morawski, Kukla, Sz. Borowy, Tobiasz oraz B. Kot, Chrapek, Sowa, Kopernicki, Klimczak, Jaros

/Polonia Świdnica/

Poprzedni artykułStrażniczka od skrzydlatej braci
Następny artykułFolklor w Galerii Świdnickiej