Strona główna Konkursy Empik poleca: Rok z Ewą Chodakowską

Empik poleca: Rok z Ewą Chodakowską [KONKURS]

0

„Rok z Ewą Chodakowską. Twój Dziennik Fitness” to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby zmienić swój styl życia i zadbać o kondycję. To wyjątkowy przewodnik na drodze przemiany wewnętrznej i zewnętrznej oraz osiągnięcia wymarzonej sylwetki pod okiem najpopularniejszej polskiej trenerki.

rok-z-ewa-chodakowska-b-iext23850584

Autorka zachęca czytelników do aktywności fizycznej przez cały rok. Motywuje i pokazuje, jak osiągnąć w tym czasie założone sobie cele. „Rok z Ewą Chodakowską. Twój Dziennik Fitness” jest praktycznym narzędziem, które pozwala na samodzielne planowanie treningów i sprawdzanie ich rezultatów.

Książka zawiera:

  •     zestawy ćwiczeń na każdą partię ciała
  •     tabele planów treningowych i kontroli wyników
  •     liczne porady dietetyczne i motywacje na każdy miesiąc
  •     miejsca na notatki i na dokumentację swojej przemiany
  •     wskazówki dla osób ćwiczących
  •     kalendarz 2014/2015
  •     zdjęcia autorstwa Marleny Bielińskiej, znanej fotografki polskich i zagranicznych gwiazd

Ewa Chodakowska jest autorką bestsellera „Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską”, płyt DVD z treningami, aplikacji z ćwiczeniami oraz rekordzistką w największym ogólnopolskim treningu grupowym, a liczba jej fanów na Facebooku przekroczyła już pół miliona i wciąż rośnie!

poleca salon Empik w Galerii Świdnickiej

UWAGA! KONKURS!

Czytelnicy Swidnica24.pl mogą wygrać prezentowaną przez Empik książkę. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kiedy książka „Rok z Ewą Chodakowską” miała swoją premierę wydawniczą? Nagroda trafi do pierwszej osoby, która udzieli prawidłowej odpowiedzi. Odpowiedzi należy przesyłać na adres [email protected] do 30 sierpnia 2014. W tytule wiadomości proszę wpisać hasło KSIĄŻKA, w treści odpowiedź oraz imię i nazwisko (wraz ze zgodą publikacji imienia i nazwiska na stronie Swidnica24.pl w ogłoszeniu wyniku konkursu). Fundatorem nagrody jest salon Empik w Galerii Świdnickiej.

Odpowiedź na zagadkę z ubiegłego tygodnia:

Oryginalny zbiór baśni  Perraulta nosi tytuł Bajki Babci Gąski. Nagroda trafia do Ewy Myczkowskiej.

Poprzedni artykułZnanenieznane.pl: Miejsca artystów
Następny artykułCzary Penelopy: Kaszanka z grilla