Strona główna Sport Piłka nożna Zjednoczeni z Kowarami, AKS z Pokowicami

Zjednoczeni z Kowarami, AKS z Pokowicami

0

Wielkimi krokami zbliża się start nowego sezonu na piłkarskich boiskach IV ligi. W nadchodzącym sezonie barw powiatu świdnickiego bronić będzie znów AKS Strzegom, ale i beniaminek rozgrywek – Zjednoczeni Żarów. Inauguracja sezonu przewidziana jest na środę, 13 sierpnia, Zjednoczeni powalczą z Olimpią Kowary, AKS zmierzy się z KS-em Polkowice.

 piłka nożna

1. kolejka (13.08)

Zjednoczeni Żarów – Olimpia Kowary
Włókniarz Mirsk – BKS Bolesławiec
Widawa Bierutów – Chojnowianka Chojnów
Nysa Zgorzelec – GKS Kobierzyce
KS Polkowice – AKS Strzegom
Orkan Szczedrzykowice – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Granica Bogatynia – Sokół Wielka Lipa
Stary Śleszów – Miedź II Legnica

2. kolejka (17.08)
Miedź II Legnica – Olimpia Kowary
Sokół Wielka Lipa – Stary Śleszów
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Granica Bogatynia
AKS Strzegom – Orkan Szczedrzykowice
GKS Kobierzyce – KS Polkowice
Nysa Zgorzelec – Chojnowianka Chojnów
BKS Bolesławiec – Widawa Bierutów
Zjednoczeni Żarów – Włókniarz Mirsk

3. kolejka (23-24.08)
Włókniarz Mirsk – Olimpia Kowary
Widawa Bierutów – Zjednoczeni Żarów
Nysa Zgorzelec – BKS Bolesławiec
KS Polkowice – Chojnowianka Chojnów
Orkan Szczedrzykowice – GKS Kobierzyce
Granica Bogatynia – AKS Strzegom
Stary Śleszów – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Miedź II Legnica – Sokół Wielka Lipa

4. kolejka (27.08)
Sokół Wielka Lipa – Olimpia Kowary
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Miedź II Legnica
AKS Strzegom – Stary Śleszów
GKS Kobierzyce – Granica Bogatynia
Orkan Szczedrzykowice – Chojnowianka Chojnów
BKS Bolesławiec – KS Polkowice
Zjednoczeni Żarów – Nysa Zgorzelec
Włókniarz Mirsk – Widawa Bierutów

5. kolejka (30-31.08)
Widawa Bierutów – Olimpia Kowary
Nysa Zgorzelec – Włókniarz Mirsk
KS Polkowice – Zjednoczeni Żarów
Orkan Szczedrzykowice – BKS Bolesławiec
Granica Bogatynia – Chojnowianka Chojnów
Stary Śleszów – GKS Kobierzyce
Miedź II Legnica – AKS Strzegom
Sokół Wielka Lipa – Orzeł Ząbkowice Śląskie

6. kolejka (6-7.09)
Olimpia Kowary – Orzeł Ząbkowice Śląskie
AKS Strzegom – Sokół Wielka Lipa
GKS Kobierzyce – Miedź II Legnica
Stary Śleszów – Chojnowianka Chojnów
BKS Bolesławiec – Granica Bogatynia
Zjednoczeni Żarów – Orkan Szczedrzykowice
Włókniarz Mirsk – KS Polkowice
Widawa Bierutów – Nysa Zgorzelec

7. kolejka (13-14.09)
Nysa Zgorzelec – Olimpia Kowary
KS Polkowice – Widawa Bierutów
Orkan Szczedrzykowice – Włókniarz Mirsk
Granica Bogatynia – Zjednoczeni Żarów
Stary Śleszów – BKS Bolesławiec
Miedź II Legnica – Chojnowianka Chojnów
Sokół Wielka Lipa – GKS Kobierzyce
Orzeł Ząbkowice Śląskie – AKS Strzegom

8. kolejka (20-21.09)
Olimpia Kowary – AKS Strzegom
GKS Kobierzyce – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Wielka Lipa – Chojnowianka Chojnów
BKS Bolesławiec – Miedź II Legnica
Zjednoczeni Żarów – Stary Śleszów
Włókniarz Mirsk – Granica Bogatynia
Widawa Bierutów – Orkan Szczedrzykowice
Nysa Zgorzelec – KS Polkowice

9. kolejka (27-28.09)
KS Polkowice – Olimpia Kowary
Orkan Szczedrzykowice – Nysa Zgorzelec
Granica Bogatynia – Widawa Bierutów
Stary Śleszów – Włókniarz Mirsk
Miedź II Legnica – Zjednoczeni Żarów
Sokół Wielka Lipa – BKS Bolesławiec
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Chojnowianka Chojnów
AKS Strzegom – GKS Kobierzyce

10. kolejka (4-5.10)
Olimpia Kowary – GKS Kobierzyce
AKS Strzegom – Chojnowianka Chojnów
BKS Bolesławiec – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zjednoczeni Żarów – Sokół Wielka Lipa
Włókniarz Mirsk – Miedź II Legnica
Widawa Bierutów – Stary Śleszów
Nysa Zgorzelec – Granica Bogatynia
KS Polkowice – Orkan Szczedrzykowice

11. kolejka (11-12.10)
Orkan Szczedrzykowice – Olimpia Kowary
Granica Bogatynia – KS Polkowice
Stary Śleszów – Nysa Zgorzelec
Miedź II Legnica – Widawa Bierutów
Sokół Wielka Lipa – Włókniarz Mirsk
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Zjednoczeni Żarów
AKS Strzegom – BKS Bolesławiec
GKS Kobierzyce – Chojnowianka Chojnów

12. kolejka (18-19.10)
Olimpia Kowary – Chojnowianka Chojnów
BKS Bolesławiec – GKS Kobierzyce
Zjednoczeni Żarów – AKS Strzegom
Włókniarz Mirsk – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Widawa Bierutów – Sokół Wielka Lipa
Nysa Zgorzelec – Miedź II Legnica
KS Polkowice – Stary Śleszów
Orkan Szczedrzykowice – Granica Bogatynia

13. kolejka (25-26.10)
Granica Bogatynia – Olimpia Kowary
Stary Śleszów – Orkan Szczedrzykowice
Miedź II Legnica – KS Polkowice
Sokół Wielka Lipa – Nysa Zgorzelec
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Widawa Bierutów
AKS Strzegom – Włókniarz Mirsk
GKS Kobierzyce – Zjednoczeni Żarów
BKS Bolesławiec – Chojnowianka Chojnów

14. kolejka (2.11)
Olimpia Kowary – BKS Bolesławiec
Zjednoczeni Żarów – Chojnowianka Chojnów
Włókniarz Mirsk – GKS Kobierzyce
Widawa Bierutów – AKS Strzegom
Nysa Zgorzelec – Orzeł Ząbkowice Śląskie
KS Polkowice – Sokół Wielka Lipa
Orkan Szczedrzykowice – Miedź II Legnica
Granica Bogatynia – Stary Śleszów

15. kolejka (8-9.11)
Stary Śleszów – Olimpia Kowary
Miedź II Legnica – Granica Bogatynia
Sokół Wielka Lipa – Orkan Szczedrzykowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – KS Polkowice
AKS Strzegom – Nysa Zgorzelec
GKS Kobierzyce – Widawa Bierutów
Włókniarz Mirsk – Chojnowianka Chojnów
BKS Bolesławiec – Zjednoczeni Żarów