Strona główna Bez kategorii „Zdrowie ma smak”. Zapisy trwają

„Zdrowie ma smak”. Zapisy trwają

0

Miody, owoce, warzywa, zioła, przetwory, pieczywa, sery czy wędliny – wszystko, co powstaje z sercem i najlepszymi tradycjami może znaleźć swoje miejsce na targach w Świdnicy. Organizatorzy czekają na chętnych!

Zdrowie ma smak10

 Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Świdnicy po raz ósmy organizuje Targi „Zdrowie ma smak”. Targi odbędą się w dniach 5-6 września 2014 r. w ramach Dni Promocji Żywności Prozdrowotnej i Regionalnej i Produktów Sprzyjających Zdrowiu. Celem Targów jest promowanie tzw. „zdrowej” żywności, produkowanej przez firmy rodzinne, gospodarstwa ekologiczne, agroturystyczne, wytwarzanej w sposób tradycyjny bez dodatków środków konserwujących, substancji dodatkowych i sztucznych aromatów.

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

REGULAMIN TARGÓW

Organizatorem Targów jest Powiat Świdnicki, natomiast partnerami są Urząd Miejski w Świdnicy, Urząd Gminy Świdnica, Świdnicki Ośrodek Kultury oraz Gminny Ośrodek Kultury. Do udziału w Targach zapraszani są wystawcy realizujący główne cele Targów poprzez prezentację, degustację i sprzedaż produktów ekologicznych i regionalnych o wysokiej, jakości zdrowotnej i wysokiej wartości żywieniowej. Warunkiem uczestnictwa w Targach jest dostarczenie do Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Świdnicy wypełnionego formularza do dnia 31 lipca 2014 r. Udział w Targach jest bezpłatny.

Piotr Dębek

Starostwo Powiatowe w Świdnicy

Poprzedni artykułNowe alkomaty dla policji
Następny artykułZnanenieznane.pl: Gdzie można spotkać rysia?