Ligowy przeciwnik Lechia Dzierżoniów okazał się lepszy od Polonii Świdnica w przedsezonowej grze kontrolnej. Świdniccy piłkarze przegrali w Dzierżoniowie 0:2.
Pierwszą bramkę Lechiści zdobyli w pierwszej części gry po skutecznie wykonanym stałym fragmencie gry. Polonia miała kilka swoich szans, ale nie zdołała trafić do siatki rywali. Niestety, jak to obserwowaliśmy chociażby podczas wiosennych spotkań o punkty – zawiodła skuteczność. W drugiej części gry podopieczni Jarosława Lato wciąż dążyli do wyrównania, w poprzeczkę trafił m.in. Luber, jednak nie byliśmy w stanie wpisać się na listę strzelców. Na domiar złego nadzialiśmy się na zabójczą kontrę gospodarzy zakończoną golem na 2:0.
Lechia Dzierżoniów – Polonia Świdnica 2:0 (1:0)
Polonia: Stitou, Chrapek, Sudoł, Salamon, Skrypak, Luber, Szuba, Sz. Borowy, Morawski, Tobiasz, Klimczak oraz B. Kot, Ł. Kot, Sowa, G. Borowy, Kukla, Skowroński, Jaros, Kopernicki, Truszczyński
                



![Jedna osoba nie żyje, druga ranna. Tragedia na krajowej piątce [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/potracenie-dk-5-3-100x75.jpg)

![Policjanci w mieszkaniu znaleźli zapasy niedozwolonych środków [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/433-321860-100x75.jpg)
![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/ul.-Spoldzielcza-1-100x75.jpg)


![Recital znakomitej czeskiej pianistki zainauguruje tegoroczne Dni Muzyki Kameralnej w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page_-inauguracja-Dni-Muzyki-Kamerlanej-Swidnica-2025-100x75.jpg)
![Kabaret Paranienormalni z nowym programem „Ostre Cięcie” w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/kabaret-SWIDNICA-2025-100x75.jpg)