Strona główna Bez kategorii Przed nami ostatni dzień festiwalu

Przed nami ostatni dzień festiwalu [FOTO]

1

Setki widzów towarzyszą każdemu spektaklowi. Codziennie na miłośników teatrów ulicznych czeka mnóstwo atrakcji, ale wszystko, co dobre, szybko się kończy. Przed nami ostatni dzień XVII Festiwalu Teatru Otwartego.

022

Festiwal Teatru Otwartego to powiązanie i pokazanie różnych form teatralnych profesjonalnych i amatorskich, od spektakli scenicznych, poprzez happeningi plastyczne, wykłady, dyskusje, z nastawieniem na spektakle uliczne, i nadaniu całości charakteru dynamicznego, ale otwartego dla każdego widza.

Przypominamy, że Redakcja portalu Swidnica24.pl ogłosiła konkurs fotograficzny, w którym do wygrania jest album„Stara Świdnica” i zaproszenia do kina Cinema 3D.

Konkurs jest skierowany do wszystkich fotografujących. Na zdjęcia przedstawiające wydarzenia organizowane w ramach XVII Festiwalu Teatru Otwartego czekamy do poniedziałku, 7 lipca do godziny 20.00, pod adresem [email protected]

W temacie maila prosimy wpisać „Festiwal Teatru Otwartego 2014″, prosimy również o podanie imienia i nazwiska. Koniecznie prosimy o dopisanie, że fotografie nie naruszają praw osób trzecich. Wyniki konkursu poznamy we wtorek, 8 lipca na Swidnica24.pl.

XVII FESTIWAL TEATRU OTWARTEGO

Niedziela – 6.07.2014

Godz. 16.00-19.00 „Ale Heca” Strefa zabawy, Rynek, Wieża Ratuszowa (plac c)

Godz. 17.00 „Pokój” Teatr Snów,  Rynek ( plac a)

Godz. 18.00 „Jedna kultura – 4 elementy” Performance, Rynek ( plac b)

Godz. 19.00 „Bardzo dziwna bajka” Teatr Pinezka, Rynek, Wieża Ratuszowa (plac c)

Godz. 20.15  „To moja Marylin Monroe” monodram Eweliny Niewiadomskiej, sala teatralna, Rynek

Godz. 21.30 „IN blue” Teatr AKT, Rynek (plac a)

plac a – wejście do biur ŚOK, przy słupie ogłoszeniowym

plac b – wejście główne do Teatru

plac c – dziedziniec pod Wieżą Ratuszową

Zdjęcia Łukasz Kufner