Strona główna Kultura Poranki dziecięce w Cinema 3D

Poranki dziecięce w Cinema 3D [KONKURS]

4

Cinema 3D od 13 lipca rozpoczyna nowy cykl – poranki dziecięce. Co dwa tygodnie w świdnickim kinie Cinema 3D wydarzenie dla wszystkich, którzy kochają bajki.

Król Lew

Zapraszamy wszystkie dzieci, duże i małe na klasyczne bajki Disneya w kinie Cinema 3D. Wszystkie filmy na dużym ekranie w doskonałej cyfrowej jakości obrazu i dźwięku. Dla każdego dziecka przygotowaliśmy niespodziankę – w czasie trwania naszego cyklu będzie można zebrać serię specjalnie wydanych kart zabaw z powierzchnią suchościeralną, na których przewodnikiem po krainie zabaw i filmu będzie Kinolek – zapowiadają organizatorzy.

Redakcja Swidnica24.pl ogłasza konkurs, w którym do wygrania jest pojedyncza wejściówka do kina Cinema 3D na film Król Lew. Aby ją zdobyć wystarczy odpowiedzieć na pytanie. Ile Oscarów i w jakich kategoriach zdobył „Król Lew”? Na poprawne odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected], do 10 lipca. W temacie maila prosimy wpisać Król Lew, a w treści wiadomości oprócz prawidłowej odpowiedzi swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu.

lipiec

Król Lew 3D – 13 lipca 2014, godz. 11:00

Piękna i Bestia 3D – 27 lipca 2014, godz. 11:00

sierpień

Gdzie jest Nemo 3D – 10 sierpień 2014, godz. 11:00

Merida Waleczna 3D – 31 sierpień 2014, godz. 11:00

Bilety do nabycia w kasach kina w cenie 8 zł dziecko, 12 zł opiekun.

Poprzedni artykułStrzegomski AKS zagra w Danii!
Następny artykułRockowa Truskawka