Strona główna Sport Piłka nożna Polonia wystartuje w Trzebnicy

Polonia wystartuje w Trzebnicy

0

Lubuski Związek Piłki Nożnej prowadzący w sezonie 2014/2015 rozgrywki III-ligi podał wstępny terminarz. Na inaugurację, która odbędzie się w sobotę, 9 sierpnia dojdzie do konfrontacji dwóch Polonii. Podopieczni Jarosława Lato w pierwszej kolejce nowego sezonu zagrają na wyjeździe z Polonią Trzebnica. Pierwszy mecz u siebie zagramy tydzień później – 16 sierpnia, kiedy to podejmiemy w Świdnicy beniaminka rozgrywek Dąb Przybyszów.

CSC_2966

1. kolejka (9-10.08)
Piast Żmigród    – Piast Karnin
Karkonosze Jelenia Góra    – Ślęza Wrocław
Foto Higiena Błyskawica Gać    – MKS Oława
Stilon Gorzów    – Bystrzyca Kąty Wr.
Lechia Dzierżoniów    – Bielawianka Bielawa
Śląsk II Wrocław    – Stelmet UKP Zielona Góra
Brzeg Dolny    – KGHM Zagłębie II Lubin
Polonia Trzebnica    – Polonia Świdnica
Dąb Przybyszów    – Formacja Port 2000

2. kolejka (16-17.08)
Piast Karnin – Formacja Port 2000
Polonia Świdnica – Dąb Przybyszów
KGHM Zagłębie II Lubin    – Polonia Trzebnica
Stelmet UKP Zielona Góra    – Brzeg Dolny
Bielawianka Bielawa     – Śląsk II Wrocław
Bystrzyca Kąty Wr.    – Lechia Dzierżoniów
MKS Oława    – Stilon Gorzów
Ślęza Wrocław    – Foto Higiena Błyskawica Gać
Piast Żmigród    – Karkonosze Jelenia Góra

3. kolejka (20.08)
Karkonosze Jelenia Góra    – Piast Karnin
Foto Higiena Błyskawica Gać    – Piast Żmigród
Stilon Gorzów    – Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów    – MKS Oława
Śląsk II Wrocław    – Bystrzyca Kąty Wr.
Brzeg Dolny    – Bielawianka Bielawa
Polonia Trzebnica    – Stelmet UKP Zielona Góra
Dąb Przybyszów    – KGHM Zagłębie II Lubin
Formacja Port 2000    – Polonia Świdnica

4. kolejka (23-24.08)
Piast Karnin    – Polonia Świdnica
KGHM Zagłębie II Lubin    – Formacja Port 2000
Stelmet UKP Zielona Góra    – Dąb Przybyszów
Bielawianka Bielawa     – Polonia Trzebnica
Bystrzyca Kąty Wr.    – Brzeg Dolny
MKS Oława    – Śląsk II Wrocław
Ślęza Wrocław    – Lechia Dzierżoniów
Piast Żmigród    – Stilon Gorzów
Karkonosze Jelenia Góra    – Foto Higiena Błyskawica Gać

5. kolejka (30-31.08)
Foto Higiena Błyskawica Gać    – Piast Karnin
Stilon Gorzów    – Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Dzierżoniów    – Piast Żmigród
Śląsk II Wrocław    – Ślęza Wrocław
Brzeg Dolny    – MKS Oława
Polonia Trzebnica    – Bystrzyca Kąty Wr.
Dąb Przybyszów    – Bielawianka Bielawa
Formacja Port 2000    – Stelmet UKP Zielona Góra
Polonia Świdnica    – KGHM Zagłębie II Lubin

6. kolejka (6-7.09)
Piast Karnin    – KGHM Zagłębie II Lubin
Stelmet UKP Zielona Góra    – Polonia Świdnica
Bielawianka Bielawa     – Formacja Port 2000
Bystrzyca Kąty Wr.    – Dąb Przybyszów
MKS Oława    – Polonia Trzebnica
Ślęza Wrocław    – Brzeg Dolny
Piast Żmigród    – Śląsk II Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra    – Lechia Dzierżoniów
Foto Higiena Błyskawica Gać    – Stilon Gorzów

7. kolejka (13-14.09)
Stilon Gorzów    – Piast Karnin
Lechia Dzierżoniów    – Foto Higiena Błyskawica Gać
Śląsk II Wrocław    – Karkonosze Jelenia Góra
Brzeg Dolny    – Piast Żmigród
Polonia Trzebnica    – Ślęza Wrocław
Dąb Przybyszów    – MKS Oława
Formacja Port 2000    – Bystrzyca Kąty Wr.
Polonia Świdnica    – Bielawianka Bielawa
KGHM Zagłębie II Lubin    – Stelmet UKP Zielona Góra

8. kolejka (17.09)
Piast Karnin    – Stelmet UKP Zielona Góra
Bielawianka Bielawa     – KGHM Zagłębie II Lubin
Bystrzyca Kąty Wr.    – Polonia Świdnica
MKS Oława    – Formacja Port 2000
Ślęza Wrocław    – Dąb Przybyszów
Piast Żmigród    – Polonia Trzebnica
Karkonosze Jelenia Góra    – Brzeg Dolny
Foto Higiena Błyskawica Gać    – Śląsk II Wrocław
Stilon Gorzów    – Lechia Dzierżoniów

9. kolejka (20-21.09)
Lechia Dzierżoniów    – Piast Karnin
Śląsk II Wrocław    – Stilon Gorzów
Brzeg Dolny    – Foto Higiena Błyskawica Gać
Polonia Trzebnica    – Karkonosze Jelenia Góra
Dąb Przybyszów    – Piast Żmigród
Formacja Port 2000    – Ślęza Wrocław
Polonia Świdnica    – MKS Oława
KGHM Zagłębie II Lubin    – Bystrzyca Kąty Wr.
Stelmet UKP Zielona Góra    – Bielawianka Bielawa

10. kolejka (27-28.09)
Piast Karnin    – Bielawianka Bielawa
Bystrzyca Kąty Wr.    – Stelmet UKP Zielona Góra
MKS Oława    – KGHM Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław    – Polonia Świdnica
Piast Żmigród    – Formacja Port 2000
Karkonosze Jelenia Góra    – Dąb Przybyszów
Foto Higiena Błyskawica Gać    – Polonia Trzebnica
Stilon Gorzów    – Brzeg Dolny
Lechia Dzierżoniów    – Śląsk II Wrocław

11. kolejka (4-5.10)
Śląsk II Wrocław    – Piast Karnin
Brzeg Dolny    – Lechia Dzierżoniów
Polonia Trzebnica    – Stilon Gorzów
Dąb Przybyszów    – Foto Higiena Błyskawica Gać
Formacja Port 2000    – Karkonosze Jelenia Góra
Polonia Świdnica    – Piast Żmigród
KGHM Zagłębie II Lubin    – Ślęza Wrocław
Stelmet UKP Zielona Góra    – MKS Oława
Bielawianka Bielawa     – Bystrzyca Kąty Wr.

12. kolejka (11-12.10)
Piast Karnin    – Bystrzyca Kąty Wr.
MKS Oława    – Bielawianka Bielawa
Ślęza Wrocław    – Stelmet UKP Zielona Góra
Piast Żmigród    – KGHM Zagłębie II Lubin
Karkonosze Jelenia Góra    – Polonia Świdnica
Foto Higiena Błyskawica Gać    – Formacja Port 2000
Stilon Gorzów    – Dąb Przybyszów
Lechia Dzierżoniów    – Polonia Trzebnica
Śląsk II Wrocław    – Brzeg Dolny

13. kolejka (18-19.10)
Brzeg Dolny    – Piast Karnin
Polonia Trzebnica    – Śląsk II Wrocław
Dąb Przybyszów    – Lechia Dzierżoniów
Formacja Port 2000    – Stilon Gorzów
Polonia Świdnica    – Foto Higiena Błyskawica Gać
KGHM Zagłębie II Lubin    – Karkonosze Jelenia Góra
Stelmet UKP Zielona Góra    – Piast Żmigród
Bielawianka Bielawa     – Ślęza Wrocław
Bystrzyca Kąty WR.    – MKS Oława

14. kolejka (25-26.10)
Piast Karnin    – MKS Oława
Ślęza Wrocław    – Bystrzyca Kąty Wr.
Piast Żmigród    – Bielawianka Bielawa
Karkonosze Jelenia Góra    – Stelmet UKP Zielona Góra
Foto Higiena Błyskawica Gać    – KGHM Zagłębie II Lubin
Stilon Gorzów     – Polonia Świdnica
Lechia Dzierżoniów    – Formacja Port 2000
Śląsk II Wrocław    – Dąb Przybyszów
Brzeg Dolny    – Polonia Trzebnica

15. kolejka (2.11)
Polonia Trzebnica    – Piast Karnin
Dąb Przybyszów    – Brzeg Dolny
Formacja Port 2000    – Śląsk II Wrocław
Polonia Świdnica    – Lechia Dzierżoniów
KGHM Zagłębie II Lubin    – Stilon Gorzów
Stelmet UKP Zielona Góra    – Foto Higiena Błyskawica Gać
Bielawianka Bielawa     – Karkonosze Jelenia Góra
Bystrzyca kąty Wr.    – piast żmigród
MKS Oława    – Ślęza Wrocław

16. kolejka (8-9.11)
Piast Karnin    – Ślęza Wrocław
Piast Żmigród    – MKS Oława
Karkonosze Jelenia Góra    – Bystrzyca Kąty Wr.
Foto Higiena Błyskawica Gać    – Bielawianka Bielawa
Stilon Gorzów    – Stelmet UKP Zielona Góra
Lechia Dzierżoniów    – KGHM Zagłębie II Lubin
Śląsk II Wrocław    – Polonia Świdnica
Brzeg Dolny    – Formacja Port 2000
Polonia Trzebnica    – Dąb Przybyszów

17. kolejka (15-16.11)
Dąb Przybyszów    – Piast Karnin
Formacja Port 2000    – Polonia Trzebnica
Polonia Świdnica    – Brzeg Dolny
KGHM Zagłębie II Lubin    – Śląsk II Wrocław
Stelmet UKP Zielona Góra    – Lechia Dzierżoniów
Bielawianka Bielawa     – Stilon Gorzów
Bystrzyca Kąty Wr.    – Foto Higiena Błyskawica Gać
MKS Oława    – Karkonosze Jelenia Góra
Ślęza Wrocław    – Piast Żmigród