Aż 22 piłkarzy miał do dyspozycji trener Jarosław Lato w trakcie pierwszego treningu Polonii Świdnica przez rozpoczynającym się za miesiąc sezonem 2014/2015 na boiskach III-ligi dolnośląsko-lubuskiej.
Spośród dobrze znanych zawodników, których oglądaliśmy w poprzednim sezonie w biało-zielonych barwach na treningu pojawił się powracający z wypożyczenia do Górnika Wałbrzych Wojciech Szuba, był zawodnik Polonii, a ostatnio grający w AKS-ie Strzegom Michał Sudoł, dwóch graczy Stali Świdnica Wojciech Sowa oraz Łukasz Kot, a także jeden z zawodników Piławianki Piława Górna.



















![Wielka siatkówka już w sobotę. Na starcie 48 par [POD NASZYM PATRONATEM]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/06/pilka-plazowa-turniej-pierogi-na-skrzydlach-Swidnica-28-06-2025-39-238x178.jpg)

![Druga runda Świdnickich Biegów Parkowych [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Bieg-Parkowy-Swidnica-20-czerwca-2026-45-238x178.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)




