Strona główna Sport Piłka nożna Karolina wygrywa z juniorami Górnika

Karolina wygrywa z juniorami Górnika

0

Z dobrej strony pokazali się piłkarze Karoliny Jaworzyna Śląska, którzy pokonali w wyjazdowym meczu sparingowym drużynę Górnika Wałbrzych występującą w Lidze Dolnośląskiej Juniorów 2:0.

piłka nożna

W pierwszych minutach mecz był bardzo wyrównany, jednak w miarę upływu czasu goście coraz wyraźniej zaznaczali swoją przewagę. Pierwszą dogodną sytuację na bramkę zamienił Piech. Do końca pierwszej części meczu wynik nie uległ zmianie. Chwilę po zmianie stron sytuacji sam na sam nie wykorzystał Pieniążek, ale kilka minut później na 2:0 podwyższył Łucyk.

Górnik Wałbrzych (LDJ) – MKS Karolina Jaworzyna Śląska (klasa okręgowa seniorów) 0:2 (0:1)

MKS Karolina: Burdzy, Kusio, Furmankiewicz, Mojsa, Fudali, Ptak, Ignatowicz, Łucyk, Piech, Pieniążęk oraz Krupczak, Myśliński, Tymcik, Wudel, Zielonka, zawodnik testowany