Strona główna Kultura Co grają w kinie Cinema 3D?

Co grają w kinie Cinema 3D? [REPERTUAR]

0

Ewolucja planety małp, Transformers: Wiek zagłady, Rodzinne rewolucje, Zacznijmy od nowa, Zbaw nas ode złego, a może Jak wytresować smoka 2? Zobacz co jeszcze grają w świdnickim kinie Cinema 3D.

BLENDED

Kadr z filmu „Rodzinne rewolucje”

KRÓL LEW 3D

11:00 *
* seans odbędzie się tylko 13 lipca

Legenda powraca. „Król Lew” doczekał się dwóch kontynuacji, ale  teraz, po latach swoją drugą szansę w kinach dostaje oryginalny film z 1994 roku – tyle że przetransferowany do formatu 3D. Młody lwi król przychodzi na świat w afrykańskiej dżungli, a zatem jego wuj – Skaza – staje się dopiero drugim kandydatem do objęcia tronu. Skaza z bandą hien knuje plany zgładzenia ojca Simby.

EWOLUCJA PLANETY MAŁP

USA; od 13 lat; akcja/ sci-fi/dramat/ 130 min

wersja 2D 13:45 20:00
wersja 3D 16:30 19:15 22:00

Rosnąca w siłę rasa genetycznie zmutowanych małp pod wodzą Cezara zmaga się z grupąludzi, który przetrwali atak śmiertelnego wirusa, siejącego spustoszenie dziesięć lat wcześniej. Rozejm, który udaje im się osiągnąć, okazuje się krótkotrwały. Świat staje na krawędzi wojny, której zwycięzcy staną się dominującym gatunkiem na Ziemi.

ZACZNIJMY OD NOWA

USA; od 13 lat; dramat/ komedia/ muzyczny/ 104 min

12:15 18:00

Greta (KEIRA KNIGHTLEY) próbuje dojść do siebie po rozstaniu z chłopakiem – gwiazdą popu (ADAM LEVINE). Dan (MARK RUFFALO) po rozejściu się z żoną przyjmuje kolejny cios od losu – zostaje wyrzucony z firmy, którą sam założył. Przypadkowe spotkanie Grety i Dana w nowojorskim klubie sprawi, że oboje uwierzą, że nigdy nie jest za późno, by zacząć wszystko od nowa.

RODZINNE REWOLUCJE

USA; od 12 lat; komedia/ 117 min

11:45 17:30

Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren i Jim zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.

ZBAW NAS ODE ZŁEGO

USA; od 16 lat; horror/kryminał/ 118 min

14:30 19:15 21:45

Oficer nowojorskiej policji Ralph Sarchie (Eric Bana) prowadzi dochodzenie w sprawie serii tajemniczych morderstw. Pomaga mu niekonwencjonalny ksiądz (Edgar Ramirez), który jest przekonany, że w sprawy są zamieszane siły nieczyste.

TRANSFORMERS: WIEK ZAGŁADY 3D

Chiny/USA; od 12 lat; akcja/ sci-fi/ 158 min

wersja dubbing 14:15
wersja napisy 20:15

Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.

JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 2

USA; od 6 lat; animowany/ familijny/ przygodowy/ 102 min

wersja 2D 10:00 17:00
Wersja 3D 9:15 11:30 15:45

Kontynuacji wielkiego przeboju kina animowanego, w której poznamy dalsze przygody młodego Wikinga o imieniu Czkawka i jego udomowionego smoka Szczerbatka. Pięć lat po zjednoczeniu rasy smoków oraz ludzi Czkawka i Szczerbatek stają do obrony wyspy Berk przed niebezpiecznymi dzikimi bestiami, a także tajemniczym Smoczym Jeźdźcem.

CZAROWNICA

USA; od 7 lat; familijny/fantasy/ 100 min

wersja 3D dubbing 11:00** 13:30
** seans nie odbędzie się 13 lipca

Zrealizowany z wielkim rozmachem film „Czarownica”, z udziałem Angeliny Jolie w roli tytułowej, został zainspirowany postacią znaną z disneyowskiej „Śpiącej królewny”. Czarownica po raz pierwszy pojawiła się na srebrnym ekranie w 1959 roku i do dziś jest najsłynniejszym czarnym charakterem Disneya. Czarownica była niegdyś piękną i dobrą dziewczyną. Jej radosną młodość przerwała wojna, podczas której bohaterka z oddaniem broniła swojej ojczyzny. Jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej czyste serce w kamień… Żądna zemsty rzuca klątwę na Aurorę – nowo narodzoną córkę następcy tronu wrogiego królestwa. Gdy dziewczynka dorasta Czarownica zdaje sobie sprawę, że Aurora jest kluczem do pokoju w skłóconym królestwie.

RIO 2 3D

USA; b.o.; animowany/familijny/komedia/ 105 min

Wersja 3D dubbing 9:30

Pierwsza część „Rio” zarobiła prawie pięćset milionów dolarów i stała się światowym hitem. Druga część pokazuje życie Blu i Julii, którzy założyli rodzinę, mają trójkę dzieci i mieszkają w Rio. Blu stawia czoło swojemu wrogowi Nigelowi oraz próbuje nawiązać przyjazne stosunki z przerażającym teściem.
Blu i Julia wiodą w Rio szczęśliwe życie. Mają trójkę cudownych dzieci – Bię, która uwielbia czytać i wdała się w tatę, Tiago – najmłodsze z potomstwa, które uwielbia przygody i jest łobuziakiem oraz Carlę – najstarszą córkę, która kocha śpiewa i pragnie być artystką. Julia dochodzi do wniosku, że dzieci muszą się nauczyć żyć jak dzikie ptaki, dlatego namawia rodzinę na wyprawę do Amazonii. Przyjaciele Blu – Nico, Pedro i Luiz-ostrzegają go przed niebezpieczeństwami, które czyhają w dżungli. Z kolei optymista Rafael namawia go na wyprawę, bo szczęśliwa żona sprawia, że i mąż jest szczęśliwy. Gdy rodzina trafia do dżungli, poznaje Eduardo – przywódcę stada, który kieruje się żelaznymi zasadami, Mimi – zadziorną siostrę Eduardo, która zawsze mówi to, co myśli, oraz Roberto – czarującego ptaka, który sprawia, że Blu wpada w kompleksy. Główny bohater martwi się, że nie dopasuje się do dziko-żyjących ptaków i straci rodzinę. Tymczasem Nigel knuje intrygę, by zemścić się na Blu. Pomaga mu Gabi – urocza, ale i trująca żaba, która z miłości do Nigela posunie się do najgorszych czynów.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT
CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56
www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułNapędzili stracha I-ligowcowi [FOTO]
Następny artykułZ rodziną odkryj Świdnicę