Strona główna Wydarzenia Świebodzice Break Flow i OpenTheaven, czyli weekend z muzyką

Break Flow i OpenTheaven, czyli weekend z muzyką

0

Najbliższy weekend upłynie w Świebodzicach w rytmie muzyki. W sobotę, 5 lipca, w Miejskim Domu Kultury odbędzie się 3. edycja zawodów tanecznych „Break Flow”, z kolei w niedzielę w parku miejskim wystąpi niemiecki zespół rockowy OpenTheaven.

003-01

„Break Flow” rozpocznie się o godz. 11:00 w MDK przy ul. Wolności 13. Turniej jest okazją do podziwiania popisów najlepszych tancerzy z całej Polski w tańcu breakdance, hip hop oraz popping. Na zwycięzców rywalizacji czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe. Ubiegłoroczna edycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem widzów. Organizatorem imprezy są MDK i Stowarzyszenie Bona Fide.

W niedzielę, o godz. 15:00 muzyka rozbrzmi w muszli koncertowej w parku miejskim. Najpierw na scenie zaprezentuje się zespół „BroBand”, składający się z absolwentów Wałbrzyskiej Szkoły Muzycznej. Grupa w swoim repertuarze ma covery znanych polskich i światowych przebojów. Następnie na scenie pojawi się OpenTheaven. Zespół z Niemiec wykonuje utwory z gatunku rocka chrześcijańskiego. Powstała w 2006 r., grupa koncertuje głównie w Polsce, Czechach i Stanach Zjednoczonych. Wizyta OpenTheaven w Świebodzicach jest częścią trasy koncertowej z okazji 10. rocznicy powstania zespołu. Przed nami wyjątkowy rockowy występ.

Poprzedni artykułCo grają w kinie? [REPERTUAR]
Następny artykułRowerem bezpiecznie do celu