Strona główna Wydarzenia Świdnica Świdnicki Klingenburg wyróżniony

Świdnicki Klingenburg wyróżniony

2

Firma Klingenburg International kolejny raz otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. Złote wyróżnienie trafiło do świdnickiej firmy już piąty rok z rzędu.

 Klingenburg

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej został nadany firmie Klingenburg International za najwyższą ocenę stabilności firmy w 2013 roku według międzynarodowej wywiadowni gospodarczej Bisnode Polska. Ocena wiarygodności i stabilności firmy odbywa się na podstawie analizy moralności płatniczej według programu Bisnode International Payment Monitor, analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych oraz największej w Polsce bazy relacyjnych powiązań korporacyjnych i osobowych.

Otrzymanie Certyfikatu to prestiżowe wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria. Jednocześnie Certyfikat Wiarygodności Biznesowej daje gwarancję, że jego właściciel jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe.

cwb_2013

Wyróżnienie przyznawane przez Bisnode we współpracy z Bisnode D&B Polska, honorowane jest na całym świecie i przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności rynkowej firmy.

Firma Klingenburg International jest wiodącym producentem urządzeń do odzysku energii cieplnej oraz posiada wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej. Działa w ramach świdnickiej podstrefy WSSE Invest-Park.