Strona główna Temat dnia Przygotuj sylwetkę do lata!

Przygotuj sylwetkę do lata!

0

Chcesz wysmuklić swoją sylwetkę przed wakacjami? Nie działaj pochopnie! Tylko dobry plan i właściwa metoda gwarantują sukces Marzenia o szczuplej sylwetce powracają najczęściej wraz z nadejściem ciepłych i słonecznych dni. Zabieramy się wtedy za szukanie metody, która szybko pomoże nam uporać się ze zbędnymi kilogramami.

big_plakat-lato-2014-pierwsza-pomoc-w-odchudzaniu

Sposobów na niechciany tłuszczyk znajdujemy wiele – diety „cud”, głodówki i wycieńczające ćwiczenia mają nam pomóc w osiągnięciu upragnionej wagi. Nie tędy droga. Przypadkowe kuracje mogą negatywnie odbić się na naszym zdrowiu, spowolnić metabolizm oraz skutkować efektem jo-jo.

Naszą „operację bikini” zacznijmy więc od konsultacji z dietetykiem, który przeprowadzi dokładny wywiad dietetyczny, dokona niezbędnych pomiarów ciała, a także wykona badanie zawartości tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie. Ustali tym samym przyczynę nadmiaru kilogramów i na tej podstawie opracuje indywidualny plan kuracji, oparty na odpowiedniej diecie i suplementacji, która wspomoże cały proces. Będzie tez nieocenionym wsparciem psychicznym i doskonałą motywacją, gdy już zdecydujemy się na walkę ze zbędnymi kilogramami.

Według Światowej Organizacji Zdrowia prawidłowe tempo chudnięcia niezagrażające naszemu zdrowiu wynosi od 0,5 do 1 kilograma tygodniowo. Lepiej więc wcześniej zacznijmy przygotowania do lata, zwłaszcza, że wyniki każdej diety zależą od wielu indywidualnych czynników – metabolizm zwalnia wraz z upływem lat, dlatego dużo łatwiej jest schudnąć młodszym osobom, ale także tym, które nigdy wcześniej się nie odchudzały. Przebyte choroby, przyjmowane leki i brak aktywności fizycznej znacznie spowalniają utratę kilogramów – mówi mgr inż. Barbara Olszewska, dietetyk Naturhouse.

Aby „operacja bikini” odniosła sukces, musimy zastanowić się nad naszym stylem życia i dotychczasowymi nawykami żywieniowymi. W swoim codziennym jadłospisie musimy wprowadzić zmiany, które zaowocują osiągnięciem celu, czyli zgrabnej sylwetki.

Konsultacje z dietetykiem

Stosując się do zaleceń dietetyka i wprowadzając na stałe prawidłowe zasady żywienia, efekty diety będą widoczne nie tylko na zdjęciach z wakacji! Zachęcamy do skorzystania z konsultacji dietetycznej. Wystarczy umówić się telefonicznie lub zostawić swoje dane kontaktowe wchodząc na stronę: www.zaproszenia.naturhouse-polska.com.

 

Zapraszamy
Centrum Dietetyczne
NATURHOUSE
Świdnica, Rynek 13

Tel. 74 857 46 13

 

 

Poprzedni artykułApetyt na koronę miss [FOTO]
Następny artykułMecz gwiazd i koncert Libera