Strona główna Sport Piłka nożna Ekipa Remontowa zwycięzcą ŚWLPN

Ekipa Remontowa zwycięzcą ŚWLPN [FOTO/VIDEO]

1

Kolejna edycja Świdnickiej Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez Fundację Wspierania Sportu „Łączy nas Football” przeszła już do historii. Jak zawsze było sporo emocji, czystej, sportowej rywalizacji prowadzonej w duchu fair-play, a także nagród dla uczestników ligi – młodych i obiecujących piłkarzy ze Świdnicy i najbliższych okolic. Na starcie stanęło osiem zespołów, na mecie najlepsi okazali się zawodnicy Ekipy Remontowej.

 DSC_2596

Kolejna edycja rozgrywek piłkarskich dla świdnickiej młodzieży za nami. Było sporo emocji i zaciętej rywalizacji, a kilka ze spotkań toczyło się na bardzo wysokim poziomie. Cieszę się, że udało nam się po raz kolejny zapewnić zajęcie młodzieży. która spędziła ten czas w sposób aktywny. Liga dobiegła końca, ale myślimy już nad rozgrywkami dla najmłodszych adeptów piłki nożnej – wyznaje organizator imprezy Wiesław Żurek, prezes Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”.

 

Sobotnie finały toczyły się dwutorowo. Najpierw do rywalizacji przystąpiły cztery ekipy walczące w finale pocieszenia o lokaty 5-8. Tu najlepsi okazali się FC Przeładowani pozostawiając w pokonanym polu drużyny: FC Po Nalewce, Oczoasy i FC Halucyny. W wielkim finale zwyciężyła Ekipa Remontowa. Podium uzupełniła La Furia Roja oraz Kasprowicz, tuż za nim uplasowali się Łybacy Douszy. Nie brakło nagród dla wszystkich ośmiu startujących drużyn i wyróżnień indywidualnych, które trafiły do Damiana Palija (Ekipa Remontowa), Łukasza Kota (La Furia Roja), Oskara Łuszkiewicza (Kasprowicz) oraz Szymona Tuzińskiego (Łybacy Douszy).

Więcej informacji odnośnie Fundacji na stronie http://laczynasfootball.pl/

 

/Fundacja Łączy nas Football/

 

Poprzedni artykuł„Ciśnienie na życie” w Świdnicy
Następny artykułŚmiech i muzyka na finał Dni Świdnicy [FOTO/VIDEO]