Strona główna Bez kategorii Co to, gdzie to? Zagadka nr 97

Co to, gdzie to? Zagadka nr 97 [KONKURS]

0

Odpowiedź na ubiegłotygodniowa zagadkę nie była trudna i nadeszło bardzo dużo prawidłowych odpowiedzi. Trudniej jednak było znaleźć informacje, dotyczące historii mostu, przedstawionego na zdjęciu. Nagroda – zaproszenie do kina Cinema 3D w Świdnicy – trafia do pana Łukasza Jasionowskiego.

Zagadka nr 97:

Po raz kolejny zapuszczamy się poza Świdnicę. Ten obiekt powstał na pamiątkę ważnego wydarzenia. Jakiego? Na autora najciekawszej odpowiedzi czeka nagroda – pojedyncze zaproszenie na dowolnie wybrany film do świdnickiego kina Cinema 3D.

zagadka 97

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres [email protected] do soboty, 28 czerwca 2014. W tytule proszę wpisać “Co to, gdzie to? Zagadka nr 97”, w treści odpowiedź na pytanie, imię i nazwisko, nr telefonu (do wiadomości Redakcji) oraz zgodę na publikację imienia i nazwiska. Pod odpowiedzią należy podać źródła, z jakich Państwo korzystali. Zwycięzca zostanie ogłoszony już w najbliższą niedzielę, 29 czerwca na portalu Swidnica24.pl. Kolejna zagadka jeszcze w tym tygodniu. Zapraszamy do zabawy.

Odpowiedź pana Łukasza Jasionowskiego na zagadkę nr 96:

Jest to most wiszący w Zagórzu Śląskim.
Zagadka 96

Historia kładki sięga lat 70-tych XX wieku. Powstała dzięki staraniom nieistniejącej już firmy, która wybudowała cały ośrodek nad brzegiem sztucznego jeziora. Most dla pieszych był jednym z wielu obowiązkowych punktów wakacyjnych czy weekendowych wypadów.

Poprzedni artykułJohann Riedel.Jego talent błyszczy do dziś.
Następny artykuł„Ciśnienie na życie” w Świdnicy