Strona główna Sport Piłka ręczna Wstydliwa porażka ŚKPR-u na koniec sezonu

Wstydliwa porażka ŚKPR-u na koniec sezonu

0

W ostatniej kolejce I ligi piłkarzy ręcznych ŚKPR Świdnica zmierzył się w Łodzi z miejscową Anilaną. Podopieczni Krzysztofa Terebuna przegrali z łodzianami już drugi raz w tym sezonie, tym razem 20:26. Porażka jest tym bardziej wstydliwa, że przeciwnicy zagrają w przyszłym sezonie w II lidze.

skpr-wroclaw

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, a prowadzenie przechodziło z rąk do rąk. Ostatecznie to gospodarze zeszli na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem przy wyniku 13:12. W drugiej odsłonie rywale byli dużo bardziej skuteczni, świdniczanie z rzadka pokonywali bardzo dobrze dysponowanego bramkarza Anilany Chmurskiego. W efekcie nasi zawodnicy w drugiej połowie rzucili tylko siedem bramek. Z taką dyspozycją rzutową nie mieli podstaw, by marzyć o zwycięstwie i przegrali 20:26. Po tej porażce świdniczanie zakończą rozgrywki na jedenastym miejscu, mimo iż jeszcze na dwie kolejki przed końcem rozgrywek celowali w ósmą lokatę.
Anilana Łódź – ŚKPR Świdnica 26:20 (13:12)

ŚKPR: Potocki, Bajkiewicz, Misiejuk (6), K. Rogaczewski (6), Węcek (2), Rzepecki (2), Brygier (2), Krzaczyński (1), W. Makowiejew (1), Dębowczyk, Piędziak, Motylewski, Chaber, P. Rogaczewski

Poprzedni artykułCasanova po przejściach
Następny artykułMietek Szcześniak zaśpiewa na odsłonięciu pomnika