Strona główna Sport Piłka ręczna Wstydliwa porażka ŚKPR-u na koniec sezonu

Wstydliwa porażka ŚKPR-u na koniec sezonu

0

W ostatniej kolejce I ligi piłkarzy ręcznych ŚKPR Świdnica zmierzył się w Łodzi z miejscową Anilaną. Podopieczni Krzysztofa Terebuna przegrali z łodzianami już drugi raz w tym sezonie, tym razem 20:26. Porażka jest tym bardziej wstydliwa, że przeciwnicy zagrają w przyszłym sezonie w II lidze.

skpr-wroclaw

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, a prowadzenie przechodziło z rąk do rąk. Ostatecznie to gospodarze zeszli na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem przy wyniku 13:12. W drugiej odsłonie rywale byli dużo bardziej skuteczni, świdniczanie z rzadka pokonywali bardzo dobrze dysponowanego bramkarza Anilany Chmurskiego. W efekcie nasi zawodnicy w drugiej połowie rzucili tylko siedem bramek. Z taką dyspozycją rzutową nie mieli podstaw, by marzyć o zwycięstwie i przegrali 20:26. Po tej porażce świdniczanie zakończą rozgrywki na jedenastym miejscu, mimo iż jeszcze na dwie kolejki przed końcem rozgrywek celowali w ósmą lokatę.
Anilana Łódź – ŚKPR Świdnica 26:20 (13:12)

ŚKPR: Potocki, Bajkiewicz, Misiejuk (6), K. Rogaczewski (6), Węcek (2), Rzepecki (2), Brygier (2), Krzaczyński (1), W. Makowiejew (1), Dębowczyk, Piędziak, Motylewski, Chaber, P. Rogaczewski