Strona główna Sport Piłka nożna Liczy się tylko pełna pula

Liczy się tylko pełna pula

0

Piłkarzy Polonii Świdnica w środowym spotkaniu III-ligi z GKS-em Kobierzyce interesuje tylko jeden scenariusz – zwycięstwo nad beniaminkiem rozgrywek. Mecz, który odbędzie się 7 maja na stadionie przy ulicy Śląskiej w Świdnicy rozpocznie się nie tak jak planowano o godzinie 17.00, tylko o 18.00!

 Polonia Swidnica- Foto-Higiena Gac12

Nasi najbliżsi rywale to wspólnie z Bielawianką Bielawa najsłabszy zespół wiosny 2014 roku. Ekipa z Kobierzyc zdołała wywalczyć tylko 3 punkty zwyciężając z najsłabszą w tabeli Prochowiczanką Prochowice i notując dziewięć porażek z Foto-Higieną Gać, Polonią Trzebnica, Śląskiem II Wrocław, Zagłębiem II Lubin, Formacją Port 2000 Mostki, Piastem Karnin, Promieniem Żary, Piastem Żmigród, Stilonem Gorzów Wielkopolski. Przeciwników w żadnym wypadku nie należy jednak lekceważyć i dopisywać sobie punktów przed pierwszym gwizdkiem Andrzeja Urbana z Bolesławca. Miejmy jednak nadzieję, że podobnie jak miało to miejsce jesienią w Kobierzycach i tym razem dopiszemy do swojego dorobku komplet „oczek”. Z dziennikarskiego obowiązku przypominamy, iż w pierwszym pojedynku obu ekip biało-zieloni okazali się lepsi zwyciężając 3:0. Obecnie podopieczni Jarosława Lato z 36 punktami zajmują dwunaste miejsce w tabeli, GKS Kobierzyce (17 pkt.) plasuję się na przedostatniej, siedemnastej lokacie.

Spotkanie pomiędzy Polonią Świdnica a GKS-em Kobierzyce rozegrane zostanie w środę, 7 maja, początek starcia o 18.00 na stadionie przy ulicy Śląskiej w Świdnicy. Wejściówki w cenie 5 złotych.

/Polonia Świdnica/

Poprzedni artykułNa ważny temat: Nie będzie chaosu na dworcu?
Następny artykułŚwięto akrobatyki w Świdnicy [VIDEO]