Strona główna Sport Piłka nożna AKS zagrał zgodnie z planem

AKS zagrał zgodnie z planem

0

Piłkarze AKS-u Strzegom w 24. kolejce IV ligi pewnie pokonali na własnym boisku czerwoną latarnię rozgrywek Piasta Zawidów 4:0.

piłka nożna
Przewaga gospodarzy ani na chwilę nie podlegała dyskusji. Już w piątej minucie przed szansą na pokonanie bramkarza gości stanął Buryło, jednak Gilewski zapobiegł utracie bramki. Chwilę później pierwsze trafienie po strzale głową zdobył Domaradzki. Miedzy 38. a 45. minutą zawodnicy z miasta granitu aż trzykrotnie pokonali golkipera przyjezdnych. Na 2:0 podwyższył Traczykowski, trzecią bramkę zdobył Marszałek, a czwartą Sobczak. W drugiej połowie mimo dużej przewagi strzegomian wynik nie uległ zmianie.

AKS Strzegom – Piast Zawidów 4:0 (4:0)

AKS: Nowak, Wiśniewski, Sudoł, Bęś, Marszałek, Domaradzki, Krzyżanowski, Traczykowski, Buryło Sobczak, Dobrowolski oraz Bober, Chmura, Werner, Rogaczewski