Strona główna Bez kategorii Wietrzenie szaf w rytmie zumby

Wietrzenie szaf w rytmie zumby [FOTO]

0

Sukienki, bluzki, paski, torebki, korale… Zawrotu głowy można było dostać od bogactwa, które niepotrzebnie tkwiło w czeluściach szaf. Reaktywowany pomysł na wymianę ubrań spotkał się z dużym zainteresowaniem, i to nie tylko pań. W akcji Stowarzyszenia Kobiet i Świdnickiego Ośrodka Kultury w sobotę, 26 kwietnia, wzięło udział 50 osób. Wietrzeniu szaf towarzyszyły liczne atrakcje.

restyle 3

Do Klubu Bolko mógł przyjść każdy chętny i wymienić się ubraniami lub odkupić je za symboliczne kwoty. Najliczniej stawiły się młode mamy. – Dzieci rosną i  naprawdę już nie ma gdzie tych rzeczy upychać – przyznają ze śmiechem. – A przy okazji można wyszperać ubrania w większych rozmiarach. Świetny pomysł!  

Nie skończyło się na buszowaniu wśród ciuszków. Uczestnicy mogli napić się dobrej kawy, naturalnych soków, zjeść domowe wypieki, skorzystać z usług kosmetycznych i wreszcie poćwiczyć jogę oraz zatańczyć. Na finał zorganizowano pokaz  zumby, który poprowadziła trenerka Agnieszka Tyborowska. By mamy spokojnie mogły się oddać wszystkim przyjemnościom, wolontariusze zorganizowali mini przedszkole dla dzieci.

Na tym jeszcze nie koniec. W nadchodzącym tygodniu na profilu facebook.com/restyle.swidnica zostanie rozstrzygnięty konkurs na wiosenną stylizację. Jak zapowiadają organizatorki, ReStyle będzie miał kolejne odsłony.

asz